Blog

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
26.5.2022

Vychutnejte si teplé večery na zahradě nebo terase plnými doušky. Přinášíme vám netradiční tipy na stolování pod širým nebem. Ať už si budete užívat stolování ve dvou nebo s partou kamarádů důležité je vysoké pohodlí pro všechny. Zapůsobit na návštěvu můžete i neformální večeří či obědem na zahradě. Inspirujte se.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
19.5.2022

Trendem posledního roku je nevšední design. Dodejte jídelně špetku originality – kombinujte odlišné styly židlí i jednoho stolu. Ano, nebojte se moderních, ani retro kousků. Sáhněte po pastelových či výrazných tónech v kombinaci s masivem a kovem. Výsledek vás zaručeně překvapí.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
12.5.2022

Víte, že 15.5. patří rodinám? Na tento den připadá Mezinárodní den rodin, skvělá příležitost na koupi nové a prostorné sedačky. Sedací souprava je centrem veškerého dění v celé domácnosti. Přinášíme vám 10 tipů na sedací soupravy pro velké rodiny.

Péče o nábytek
Poradna
Markéta Etrychová
5.5.2022

Moli v šatníku mohou napáchat pěknou neplechu. Víte, že s moly zatočíte pomocí černého pepře nebo levandule? Položte snítky levandule mezi oblečení a kuličky pepře na dno skříně. Po pár dnech ale silné aroma pepře vyprchá, nahraďte ho tedy novými kousky. V zimě navíc oblečení vyneste na mráz a šatník pečlivě ukliďte.

Dětský pokoj
Inspirace
Malý byt
Poradna
Markéta Etrychová
28.4.2022

Řešíte, jak vměstnat dvě děti do jednoho dětského pokoje? Tento problém nastane především v menších bytech. A věřte, že to jde! Důležité je myslet na několik základních pravidel. Pamatujte, že dětský pokoj zařizujete na několik let a vybavení by mělo s dětmi alespoň nějaký čas růst. Právě proto plánujte dopředu a počítejte s tím, že se nároky dětí v průběhu let mění.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
21.4.2022

Gaming desk neboli herní stůl je nepostradatelným pomocníkem pro milovníky počítačových her. Důležitou roli hraje také židle, která musí zabezpečit pohodlí i během dlouhého sezení. Víte, v čem se liší herní stůl od toho klasického? Vybrali jsme pro vás několik tipů.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
19.4.2022

Tělovýchovná jednota Luže, oddíl kopané působí v malém městě již od roku 1932. Za 90 let prošlo místním hřištěm mnoho hráčů, proběhlo nespočet tréninků a turnajů. Akce k významnému jubileu spolku proběhne 1.- 2.7.2022 na fotbalovém hřišti v Luži. Expedo bude u toho!

Inspirace
Markéta Etrychová
14.4.2022

Sháníte venkovní nábytek na terasu nebo balkon? S prvními jarními dny nastal ten správný čas na koupi nového posezení. Poradíme vám, na co si dát pozor a podle čeho vybírat. Inspirujte se a vybírejte s námi. Užijte si slunečné dny na novém zahradním nábytku s rodinou a přáteli.

Dětský pokoj
Markéta Etrychová
13.4.2022

V uplynulém měsíci jsme opět pomáhali v pěstounské rodině. Darovali jsme vybavení do dětského pokoje pro devítiletého chlapce, který měl přejít do ústavní péče.

Inspirace
Markéta Etrychová
7.4.2022

Pomyslným začátkem velikonočních svátků je Popeleční středa, která tento rok vyšla na středu 2.3. Velikonoční pondělí připadá na 18.4. Poznejte s námi tradice, nejen ve své zemi. Inspirujte se u sousedních států. Víte, jak svátky jara probíhají právě u nich? Vybrali jsme 7 zemí.  

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek