Blog

Inspirace
Jiří Neužil
22.7.2021

Je tu léto a s ním i příjemné vlahé večery. Co může být lepšího, než večerní posezení se sklenkou a výhledem na večerní oblohu. Byt s balkonem je zkrátka obrovskou výhrou. Rádi byste si také zařídili svoji venkovní oázu klidu a pohody? Poradíme vám, na co se při výběru balkonového nábytku zaměřit.

Poradna
Jiří Neužil
16.7.2021

Léto je opět tady. Horké dny s mnohdy až tropickými teplotami jsou téměř na denním pořádku. Rtuť teploměru se často drží vysoko nad 20 °C i přes noc. Teplu zkrátka není úniku. Přes den jste z úmorného počasí unavení a v noci horkem nespíte. Už nevíte, jak byt ochladit? Pak čtěte rozhodně dál, protože tento článek je přesně pro vás.

Inspirace
Jiří Neužil
9.7.2021

Právě jste se nastěhovali do nového bytu? Nebo svůj starý byt renovujete? Pak před vámi stojí zásadní úkol, a sice zařizování ložnice. Zvolený nábytek, doplňky a další vybavení ložnice často ovlivňují váš celkový dojem, komfort a v neposlední řadě i kvalitu spánku.

Inspirace
Malý byt
Jiří Neužil
2.7.2021

Zařizujete si nové bydlení, ale rozloha bytu vám příliš možností nedává? Každý centimetr nábytku u vás hraje zásadní roli? Nezoufejte! I malý byt má své kouzlo a šikovně zvolený nábytek ho jen podtrhne. Obzvláště důležitý je pak výběr vhodné pohovky, která je v malém obývacím pokoji středobodem veškerého dění. A to často zcela doslova.

Inspirace
Markéta Etrychová
30.6.2021

Máte volnou chvíli, vaším koníčkem jsou interiérové trendy nebo se chystáte přestavovat byt? Ať už je to jakkoli, přinášíme vám několik tipů na hry o designu. V online prostředí si můžete splnit ihned svůj sen, který poté snadno přenesete do reality. Přestavte nábytek, změňte barvy stěn i podlah nebo začněte tvořit pěkně od začátku.

Inspirace
Markéta Etrychová
25.6.2021

Plánujete celkovou rekonstrukci, malé úpravy či reorganizaci nábytku v interiéru? Nemusíte hned vyhledávat profesionální designéry, postačí vám správná aplikace a vše zvládnete snadno sami. Trh nabízí nepřeberné množství aplikací či her pro návrh interiérů i celých domů. Vybrali jsme pro vás 4 apky, které jsou uživatelsky přívětivé a nabízí verzi zdarma.

Inspirace
Denisa Vanek
22.6.2021

Ač si to většina z nás neuvědomuje, barvy v interiéru hrají obrovskou roli. Podvědomě působí na psychické i fyzické zdraví. Některé tóny podporují harmonii a vyrovnanost, jiné podněcují impulzivitu a agresivitu, jak se můžeme dočíst v mnoha knihách o psychologii barev.

Inspirace
Markéta Etrychová
17.6.2021

V interiérech roku 2021 převládá střídmost a absolutní jednoduchost, za zachování pohodlí a tepla domova. Ke slovu se hlásí přírodní barvy, materiály, ale také úsporné technologie. Čeká vás rekonstrukce koupelny nebo nová výstavba? Inspirujte se trendy pro rok 2021, které ovládají české i zahraniční koupelny.

Inspirace
Markéta Etrychová
16.6.2021

Léto klepe na dveře a milovníci zahradních oslav oprašují své grily a nezbytné náčiní. Ať chceme nebo ne, grilování neodmyslitelně patří k létu. Je to skvělá příležitost pro setkání s přáteli a rodinou. Užijte si chvíle pohody a odpočinku. Nechte se inspirovat recepty, které pro vás připravila food blogerka Bruneta v kuchyni.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Markéta Etrychová
3.6.2021

Vyrobte si vlastní sedačku z palet. Jednoduchý návod pro kutily a hobby kreativce. Potřebujete pouze několik vrutů, pár volných hodin a nadšení. Originální a zcela funkční nábytek z palet využijete na terase, v interiéru nebo na balkóně. Podívejte se, jak na to. Bude to brnkačka.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek