Blog

Dětský pokoj
Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
25.11.2021

Ten správný čas pro výměnu postýlky za velkou postel je velice individuální a závisí na mnoha faktorech. Obecně lze však říct, že optimální čas pro přechod přichází kolem 2 až 3 let věku dítěte. Vždy myslete na bezpečí, které musí být na prvním místě. Vybírejte postele nízké s postranní zábranou.

Inspirace
Malý byt
Poradna
Markéta Etrychová
18.11.2021

Předsíň a chodba jsou prostory, které musí splňovat praktické, ale i designové požadavky. I malé předsíně lze zařídit funkčně a najít místo pro uložení bot, svršků i dalších nezbytností jako jsou klíče či vonné difuzéry. Přečtěte si několik tipů, co by nemělo chybět v každé předsíni.

O nás
Markéta Etrychová
16.11.2021

Na start 5. ročníku Tarzan závodu v Koldíně se zapsalo celkem 442 malých závodníků z celé republiky. Podle pořadatelů se závod řadí mezi největší tuzemské překážkové závody pro děti. Akci konanou 25.9.2021 v malé obci Koldín v okrese Ústí nad Orlicí, navštívilo více než 1200 lidí. Firma Expedo již po několikáté podpořila závod finanční částkou.

Dětský pokoj
Inspirace
Jiří Neužil
11.11.2021

Rozložení nábytku v dětském pokoji je často zapeklitý úkol. Zatímco u rodičů hrají hlavní roli bezpečnost a praktičnost, děti se na svůj pokoj dívají úplně jinýma očima. Dobrou zprávou je, že vyhovět všem není zas takový oříšek, jak by se na první pohled mohlo zdát. Klíčové je umístění nábytku podél stěn pokoje. Tak zajistíte dostatečný prostor na hraní a další aktivity uprostřed místnosti. Při zařizování pokoje je však nejdůležitějším rozhodnutím výběr správné dětské postele a její umístění. Víte, jak na to?

Inspirace
Jiří Neužil
4.11.2021

Koupili jste do nového obývacího pokoje krásnou sedací soupravu přesně podle vašich představ? Perfektní! Pak už zbývá jen vybrat hezký konferenční stolek, který ji bude dokonale doplňovat. Výběr stolku ale není zdaleka tak snadný, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Konferenční stolek musí s pohovkou a dalšími prvky interiéru ladit vizuálně a zároveň i prakticky. Zkrátka tak, aby vám poskytoval maximální komfort. Pokud nevíte, jak vybrat ideální konferenční stolek, nezoufejte. V následujících 4 krocích vám poradíme, jak při výběru postupovat.

Poradna
Jiří Neužil
27.10.2021

Každý s ním už měl zkušenost, ale nejraději by jej neznal. Usazuje se všude a nikdy se nevzdává bez boje. Setkat se s ním můžete nejčastěji na obkladech v koupelně, na vodovodních bateriích nebo třeba v pračce. Nevyhýbá se ani kuchyni, kde se nejčastěji objevuje na nerezových spotřebičích, a dokonce i na nádobí. Řeč je samozřejmě o vodním kameni. Nejenže působí velmi neesteticky. V pračce, myčce nebo varné konvici může způsobit pěknou neplechu a spotřebiče poškodit nebo i zcela zničit.

Inspirace
Poradna
Jiří Neužil
21.10.2021

Bolí vás často záda? Nejste v tom sami! S bolestmi páteře se setkal snad už téměř každý z nás. Na vině jsou zejména stále běžnější sedavá zaměstnání, při kterých většinu pracovní doby trávíme za monitorem počítače. Sezení v nepřirozené poloze, zkroucená páteř, nevhodná židle. To vše dává zádům a krční páteři velmi zabrat.

Inspirace
Poradna
Jiří Neužil
14.10.2021

Podzim a první mrazíky už klepou na dveře. Spolu s nimi přichází i čas na výměnu lehkého letního oblečení za teplejší kabáty a bundy. Také každý rok bojujete s uskladněním všech vašich sezónních kousků oblečení a vaše skříň pak vypadá jako po výbuchu? Pak jsme si jistí, že dnešní článek se vám bude opravdu hodit.

Inspirace
Malý byt
Jiří Neužil
7.10.2021

Lámete si hlavu nad tím, jak zařídit malý byt? Věřte, že bydlení v garsonce nemusí znamenat ústupky ve vašich představách o stylu a designu bydlení. Málo prostoru nutně neznamená velké komplikace s jeho vybavováním.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Jiří Neužil
30.9.2021

Působí váš koberec trochu “unaveně” a bez života? Nevěšte hlavu a s nákupem nového ještě počkejte. Ke krásně zářivému koberci stačí jen trocha nadstandardní péče. Uvidíte, že bude zase jako nový. Jak ale takový koberec vyčistit? Pokud tápete, která metoda čištění bude ideální, je tento článek právě pro vás.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek