Objednávka s postelí | VÝNOS ZDARMA do jakéhokoliv patra | do konce února

Blog

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
2.2.2023

Sháníte novou manželskou postel s omezeným rozpočtem? Přinášíme vám 6 tipů na pohodlné čalouněné i dřevěné postele do 15 000 Kč. Poradíme vám, jakou velikost postele zvolit, a na co před výběrem nové postele myslet.

Inspirace
Markéta Etrychová
26.1.2023

Barva roku se každoročně vybírá na základě trendů a preferencí ve společnosti, které se projevují v oblasti módy, designu, architektury a dalších odvětvích. Letošní barvou je odstín Viva Magenta. Barva symbolizující optimismu, novou energii a sílu. Poznejte barvu roku podle Pantone Color Institute zblízka.

Dětský pokoj
Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
19.1.2023

Zařizování dětského pokoje může být zábava. Vytvořte prostor přizpůsobený jedinečným potřebám a preferencím vašeho dítěte. S vhodným nábytkem a dekoracemi můžete vytvořit pokojíček, který bude funkční, vizuálně přitažlivý, a z kterého se bude vaše dítě těšit mnoho let.

Inspirace
Markéta Etrychová
12.1.2023

Ložnice, ve které se budete cítit v bezpečí. Obklopte se správnými barvami, dekoracemi i materiály. I pomocí několika drobností vykouzlíte útulnou ložnici připravenou na zimní lenošení. Dlouhé tmavé večery přímo vybízejí k odpočinku nebo změně ve svém domově.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
7.1.2023

Vyberte si ze široké nabídky hotelových postelí. Čalouněné, masivní i boxspring postele jsou vhodné do hotelů, penzionů, ubytoven, ale také na vysokoškolské koleje nebo internáty. Každou postel doporučujeme doplnit o topper a chránič matrace. Díky tomu zajistíte zákazníkům maximální komfort.

Péče o nábytek
Poradna
Jana Budinská
6.1.2023

Kvalitní a plnohodnotný spánek vašich hostů záleží na výběru postele, a především na vhodné matraci a roštu. Přinášíme vám několik tipů, jak pečovat o hotelové postele a matrace, aby si zachovaly své vlastnosti po dlouhou dobu. Dopřejte vašim klientům klidný a ničím nerušený spánek. Ať se cítí u vás jak doma.

Poradna
Jana Budinská
5.1.2023

Máte pocit, že se vám nedaří zorganizovat kuchyň podle svých představ. Přinášíme vám několik tipů, jak si udržet pořádek a vnést do kuchyně systém a řád. Tyto principy a pravidla můžete snadno a rychle uplatnit v kterékoli jiné místnosti vašeho domu či bytu.

Poradna
Alexandra Doskočilová
5.1.2023

Maximální komfort hostů je pro hoteliéry posláním číslo jedna. Spokojený host se totiž do ubytovacího zařízení bude rád vracet. Jejich spokojenost ovlivňuje hlavně stav pokoje, kromě kvalitního nábytku, postele a matrace nesmíme zapomínat ani na lůžkoviny.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
4.1.2023

Hotelové matrace musí splňovat hned několik kritérií. Zásadní je odnímatelný a pratelný potah, volné ložení bez rámu, optimální tuhost a výška. Odnímatelné potahy zaručí vysokou hygienu lůžka, tuhost a výška zase pohodlí. V tomto případě se nezavděčíte všem svým hostům, vybírejte spíše středně tuhé matrace o výšce minimálně 15 cm.

Poradna
Alexandra Doskočilová
29.12.2022

Rozruch z ulice, nebo hluční sousedé mohou otrávit život nejednomu majiteli bytu. Investovat můžete do protihlukové izolace, nebo do speciálních akustických desek, někdy ale může pomoct jen pár změn, které ve vašem domově provedete. V dnešním článku pro vás máme pár vychytávek, které vaše bydlení promění v útulné a hlavně tiché.

Výhodná doprava

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek