VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ – pořiďte si nábytek EXTRA LEVNĚ!  

Blog

Markéta Etrychová
8.6.2023

Čalouněný nábytek patří mezi nejpoužívanější kousky nábytku v domácnosti. Téměř každý kus nábytku, na který si vzpomenete se vyrábí v čalouněné podobě. Nejoblíbenější jsou postele, sedací soupravy, křesla nebo židle. Před samotným výběrem je důležité zohlednit několik parametrů.

Inspirace
Jana Budinská
1.6.2023

Mezinárodní den dětí se slaví 1. června. Je významným svátkem, který připomíná práva a potřeby dětí. Cílem je podpořit jejich vzdělání, zdraví a šťastný vývoj. Děti se cítí bezpečněji a jistěji, když jsou blízko svých rodičů. Mohou se kdykoliv na ně obrátit, zeptat se na rady, sdílet své myšlenky, pocity a zážitky. Proto si děti nejraději hrají v blízkosti svých rodičů. Rodiče mohou zase děti povzbuzovat a podporovat při jejich hrách a aktivitách.

Inspirace
Poradna
Designové bydlení
Alexandra Doskočilová
25.5.2023

V dnešní uspěchané době je pro naší celkovou pohodu nezbytné najít si své místo pro chvíle klidu, odpočinku a pohody. Jedním z nejlepších způsobů je vytvořit si relaxační místo přímo u sebe doma na zahradě. Přidáním přírodních prvků, rostlin a pohodlného zahradního nábytku vytvoříte skvělý prostor a proměníte ho v oázu klidu. V dnešním článku si představíme několik kroků a provedeme vás procesem vytvoření relaxační zóny, kde se můžete schovat před stresem každodenního života.

Alexandra Doskočilová
19.5.2023

I letos chceme pomáhat tam, kde je potřeba. Minulý týden jsme na firmě společně vybrali peníze a za vybranou částku jsme nakoupili potřebné věci jako granule, písek pro kočky, sušené mlíčko a masíčka pro mazlíčky, kteří ale na svůj domov stále čekají.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
18.5.2023

Objevte pohovky a sedačky, které září elegancí, pohodlím, a navíc jsou ideální i do malých interiérů. Přinášíme vám 10 tipů na malé sedací soupravy a pohovky, které se hodí i do ložnice spojené s obývacím pokojem.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Alexandra Doskočilová
11.5.2023

Zahradní nábytek je krásným doplňkem každého venkovního prostoru, kterému dodává styl a pohodlí. Může být ale náchylný k poškození různými vlivy a zejména deštěm. Bez řádné ochrany může zahradní nábytek rychle vyblednout anebo se poškodit. V dnešním článku si ukážeme několik způsobů, jak zahradní nábytek chránit.

Inspirace
Poradna
Jana Budinská
4.5.2023

Mezinárodní den rodiny se slaví každoročně 15. května. Tento den nám připomíná důležitost rodiny v naší společnosti. Rodina hraje nezastupitelnou roli v péči o děti, ve výchově a vzdělávání dětí. A protože cílem tohoto svátku je také podpořit vztahy v rodině a zodpovědnost, přinášíme vám několik tipů, jak přirozeně zapojit děti do úklidu a užít si při tom společně spousty zábavy a legrace.

Inspirace
Designové bydlení
Alexandra Doskočilová
3.5.2023

Útulné bydlení, dřevo a přírodní barvy. Dnešní návštěva bude u Michaely Kverkové, ukážeme si kousky, které si u nás vybrala a jak se dají sladit do skandinávského stylu i u vás doma. 

Inspirace
Markéta Etrychová
27.4.2023

Dodejte starému nábytku druhý dech. Zrenovujte skříň po babičce, komodu nebo další nábytek z masivního dřeva svépomocí. Přinášíme vám jednoduchý postup na renovaci nábytku. Není důvod staré kousky pálit na filipojakubskou noc neboli čarodějnice.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
20.4.2023

Na sobotu 22. dubna vychází Den Země. Jedná se o celosvětovou událost. Udělejte něco pro přírodu a využijte staré krabice, třeba ty od nábytku. Přinášíme vám rychlé a snadné tipy na výrobu stylových úložných boxů ze starých krabic, které byste vyhodili.

Výhodná doprava

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek