Blog

Inspirace
Jiří Neužil
16.9.2021

V kuchyni trávíme velkou část našeho života. Není tedy divu, že této místnosti věnujeme při zařizování bytu patřičnou péči. Vybavení kuchyně ale může finanční rozpočet značně zatížit. Co v takovém případě dělat? Nezoufejte, vašeho snu se vzdávat nemusíte.

Péče o nábytek
Poradna
Jiří Neužil
9.9.2021

Jen si to představte. Konečně jste si pořídili svojí vysněnou kuchyň a vaření v ní je jedna radost. Dokonce sami sebe občas přistihnete, jak se krásou nové kuchyně kocháte. Najednou vás ale do oka “praští” mastnota nebo nečistota z vaření. Co teď? Čím a jak vyčistit mastné skvrny na kuchyňské lince? Jak co nejvíce prodloužit životnost kuchyně?

Dětský pokoj
Inspirace
Jiří Neužil
2.9.2021

Léto uteklo jako voda a je tu opět podzim a s ním i návrat dětí do školních lavic. Máte doma prvňáčka? Nebo vaše ratolest přes léto poněkud vyrostla? Pak před vámi stojí nelehký úkol v podobě zařízení praktického prostoru pro studium. Jak tedy vybrat vhodný psací stůl a židli pro školáka nebo studenta? V duchu školní tématiky jsme pro vás připravili “malý tahák”, který vám určitě napoví.

Inspirace
Malý byt
Péče o nábytek
26.8.2021

Bydlíte v menším bytě? Nebo jste dali přednost prostornému obýváku na úkor ostatních místností? Pak vám možná problém s malou ložnicí nebude cizí. Zařizování menší ložnice může být opravdovou výzvou. Je potřeba plánovat, měřit a pečlivě vybírat. I malá místnost však může skrývat velký potenciál. Nechte se inspirovat našimi 7 tipy, jak chytře zařídit malou ložnici.

Dětský pokoj
Inspirace
Jiří Neužil
19.8.2021

Zařizujete své ratolesti dětský pokoj? Pak už určitě víte, že to není nic snadného. Samotný pokoj pro teenagery musí splňovat řadu kritérií. Do jedné místnosti je potřeba poskládat studijní, herní a také odpočinkovou zónu. Ideální uspořádání dětského pokoje často vyžaduje velkou dávku kreativity a zároveň praktického přístupu.

Inspirace
Jiří Neužil
12.8.2021

Připomíná váš balkon spíše skladiště krabic nebo sušárnu prádla? Věřte, že i pár metrů čtverečních může vypadat skvěle. Vytvořte si své vlastní útočiště, prostor pro relax a odpočinek. Dokonalý balkon nebo terasu máte na dosah. Poradíme vám, jak na útulný balkon v 5 krocích.

Inspirace
Jiří Neužil
5.8.2021

Slovní spojení “šedá myš” známe asi každý. Možná i proto je šedá barva pro většinu lidí symbolem nevýraznosti. V interiéru jsou ale její odstíny dokonale univerzální. Možná až nenahraditelné. Šedá barva vybízí k experimentování s barvami stěn, nábytku, doplňků i drobných dekorací. Kombinací a možností je téměř nekonečné množství. Jak si tedy s šedou barvou v interiéru poradit?

Inspirace
Péče o nábytek
Jiří Neužil
29.7.2021

Letní posezení na zahradě s přáteli. Relax a slunění na chatě. Nebo jen chvilka klidu na terase s ranní kávou. Tyto příjemné momenty známe všichni. Zcela naplno si je můžeme vychutnat i díky pohodlnému venkovnímu nábytku. Při sezónním i celoročním používání je ale potřeba o zahradní nábytek pečovat. Přečtěte si, jak se o venkovní nábytek starat, aby vám mohl sloužit dlouhé roky.

Inspirace
Jiří Neužil
22.7.2021

Je tu léto a s ním i příjemné vlahé večery. Co může být lepšího, než večerní posezení se sklenkou a výhledem na večerní oblohu. Byt s balkonem je zkrátka obrovskou výhrou. Rádi byste si také zařídili svoji venkovní oázu klidu a pohody? Poradíme vám, na co se při výběru balkonového nábytku zaměřit.

Poradna
Jiří Neužil
16.7.2021

Léto je opět tady. Horké dny s mnohdy až tropickými teplotami jsou téměř na denním pořádku. Rtuť teploměru se často drží vysoko nad 20 °C i přes noc. Teplu zkrátka není úniku. Přes den jste z úmorného počasí unavení a v noci horkem nespíte. Už nevíte, jak byt ochladit? Pak čtěte rozhodně dál, protože tento článek je přesně pro vás.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek