Blog

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
12.5.2021

Potřebujete poradit při zařizování nového nebo stávajícího interiéru? Interiérový designér vám pomůže navrhnout praktický a stylový prostor přesně podle vašich přestav a vkusu. Uspořádání vnitřního vybavení by mělo navazovat na celkovou architekturu stavby a odpovídat životnímu stylu osob, které budou prostor obývat. Přinášíme vám 4 tipy na zkušené designéry, které stojí za to sledovat.

Dětský pokoj
Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
6.5.2021

Udělejte si radost novým nábytkem, ale také společnou chvíli při tvorbě nových dekorací z kartonů a lepenky. Nechte se inspirovat, jak jednoduše můžete vyrobit hračky pro holky i kluky nebo věneček z krabic od nábytku. Využijte volný čas strávený s dětmi k tvoření. Buďte kreativní nejen na Den Země.

Poradna
Markéta Etrychová
27.4.2021

Vysoká vlhkost, dostatek vzduchu a chlad v kombinaci s dřevem jsou skvělou živnou půdou pro plísně. Venkovní nábytek snadno začne plesnivět. K vyčištění plísně ze dřevěného nábytku si připravte kartáč, houbu na nádobí a kbelík s vodou. Do vody lze přidat ocet, sůl nebo prostředek na nádobí. Vzniklou směsí vyčistěte celý nábytek a nechte uschnout na slunci.

Inspirace
Markéta Etrychová
15.4.2021

Hledáte podnětné tipy pro inovaci vašeho interiéru? Chybí vám potřebná dávka kreativity nebo pouze sháníte poslední trendy v bydlení? Máme pro vás několik úspěšných blogů o designu, které nesmí chybět ve vašem repertoáru. Skvělé nápady a tipy pro vylepšení nebo zútulnění naleznete právě zde. Nechte se provést.

Inspirace
Lucie Javůrková
13.4.2021

Rostliny jsou užitečné k odstranění toxických látek ve vzduchu a některé dokonce podporují lepší spánek. Zároveň dodávají v prostoru pocit svěžesti a pohodlí. Nemělo by ovšem chybět systematické uspořádání pokojových rostlin.

Poradna
Markéta Etrychová
30.3.2021

Tichý dojezd někdy označovaný jako Silent systém je zavírací mechanismus využívaný nejčastěji u posuvných dveří. Systém tichého dovírání zpomaluje pohyb v konečné fázi zavírání a zabraňuje tvrdému nárazu. Zvyšuje provozní bezpečnost dveří a zajišťuje plynulé dojetí bez hlučného dorazu.

Inspirace
Lucie Javůrková
25.3.2021

Bydlení ve skandinávském stylu se těší oblibě v rodinách i studentských bytech. Trend pochází ze Švédska, který je doplněn a inspirován dánským a finským stylem.

Poradna
Markéta Etrychová
18.3.2021

Jedlá soda, přírodní čistící prostředek a pohlcovač pachů, který vám pomůže nejen v kuchyni. Sedačku očistěte od prachu a nečistot pomocí hadříku. Nasypte prášek přímo na skvrnu a nechte působit 15 -20 minut. Na závěr důkladně vysajte.

Inspirace
Malý byt
Markéta Etrychová
3.3.2021

Stále běžnějším řešením je spojení ložnice a obývacího pokoje. Jak prostor zařídit kreativně a zcela funkčně? Podívejte se na několik tipů, jak zakomponovat postel do obýváku a zachovat požadované soukromí a klid jako v samostatné ložnici. 

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
23.2.2021

Hitem posledních několika let jsou levné a zcela funkční postele z palet. Vyrobte si sami originální kousek za pár korun, který nalezne své místo v bytě i na chalupě. Poradíme vám, jak na to.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek