Blog

 
9.9.2019

Pravděpodobně nemáte doma služebnou, která by každý den naleštila nábytek a utřela prach. Proto přinášíme pár praktických rad jak se starat o nábytek zakoupený v Expedo, aby vám nově pořízená sedačka, konferenční stolek, nebo obývací stěna vydržely stále pěkné, a dělaly vám radost. Tak jako o auto i o nábytek je třeba se starat. Alespoň občas.
Protože každý materiál si žádá svůj způsob údržby, sestavili jsme vám krátký návod, jak který typ materiálu ošetřovat.  

Vojtěch Král
30.7.2019

Na Heuréce jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky a k tomu ještě hodnocení 100 %. Je vidět, že se naše snaha a píle vyplácí. Děkujeme našim zákazníkům.

Tereza N.
3.3.2019

Děti milují bunkry, schovávačky a všemožné domečky, ve kterých se jejich fantazie mění v realitu. Dětská postel ve tvaru domečku je řešením jako od chytré horákyně. Děti s ní získají prostor, ve kterém si budou přes den hrát, a večer do ní s radostí ulehnou.

Tereza N.
7.1.2019

Také jste při procházení zámeckých komnat odolávali pokušení aspoň na pár minut ulehnout do královské lože? Přitom si svůj život na zámku můžete užívat dennodenně. Díky skvostným ložnicím v zámeckém stylu, které najdete na Expedo.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Chybí vám sníh? Zasněžené pláně jako z knížky od Josefa Lady. Vrzající sníh pod botami. Vykreslené obrazce na okenních tabulkách. Bílé větvičky stromů od kozelného Mrazíka. Čerstvý vzduch a zvláštní ticho, když celý kraj spí pod sněhem. Vidíte tu pohádkovou idylku?

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Nemáte rádi chemii? Bojujete s nemocí a léky nezabírají? Podívejte se na osvědčené fígle našich babiček a zbavte se přírodní metodou chorob jednou pro vždy. Proč zůstávat v posteli, zavřeni v ložnice, když je venku tak krásně?

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Čeká vás stěhování nebo rekonstrukce a nemáte čas běhat po obchodech? Využijte maximální pohodlí vašeho domova a nakupujte nábytek přes internet. V naprostém klidu si tak můžete prostudovat detaily poradit se s rodinou.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Máte doma starý nábytek po prarodičích, nebo se vám ten váš už nelíbí a chcete se ho zbavit? Popřemýšlejte o tom, co přesně vám vadí. Pokud jde pouze o vzhled, tak pro vás máme 5 rad, které váš názor určitě změní.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Lenošení na pohovce u filmu, telefonovat s přáteli nebo jen tak relaxovat u kávy je vždy skvělé. Jak jsme slíbili, tak jsme tu s článkem o malých pohovkách. Dnes se budeme zabývat problematikou malého prostoru. Může se to sice zdát jako velmi tvrdý oříšek, ale...

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Všetci si predstavujeme Vianoce inak. Najčastejšie podľa toho, ako si ich pamätáme z detstva. Keď sa tak zamyslím ja ,cítim vôňu koláčov a ihličia, počujem rozprávky, svieti nám stromček v rohu obývačky a všade sú zapálené sviečky....

zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní