Sleva na vše do konce září  | -5 % s kódem SALE5

Blog

Inspirace
Malý byt
Poradna
Alexandra Doskočilová
22.9.2022

Místa zasažená plísní je důležité nejdříve vydezinfikovat nátěrem či postřikem, namočit nebo otřít celý povrch vlažnou vodou. Stěna musí být namočená, aby se po bytě nešířila plíseň vzduchem. Poté čistým hadříkem otřete i okolní zeď, cca 10 cm. Plíseň za pomocí hrubého kartáče seškrábejte. Jestliže je nános velký, je potřeba odstranit i zasaženou omítku a v případě potřeby postup opakovat. Pokud vás zajímá více tipů a triků, čtěte dál a my vám prozradíme další varianty.

Inspirace
Poradna
Alexandra Doskočilová
15.9.2022

Jelikož se pomalu blížíme ke konci letní sezóny a brzy už se začneme připravovat na tu zimní, je poslední šance ještě vytáhnout gril a potřebné náčiní a pustit se do toho. Může se stát, že po letošní vydařené sezóně už jste přejedení všech klasických receptů, proto na závěr léta přicházíme ještě s pár tipy na to, jak zajímavě a netradičně zakončit grilovací sezónu.

Inspirace
Malý byt
Alexandra Doskočilová
8.9.2022

Výběr té nejlepší sedačky pro váš domov nemusí být vždy zrovna jednoduchá záležitost, proto jsme si pro vás v dnešním článku připravili výběr těch nejprodávanějších a na závěr pár novinek. Pokud se stále rozmýšlíte, kterou z nich vybrat, snad vám dnešním článkem usnadníme vaší práci.

Poradna
Markéta Etrychová
1.9.2022

Vybíráte nový nábytek a setkali jste se s pojmem lamino? Obáváte se použitého materiálu a váháte, zda-li vysněný kousek koupit nebo ne? Přinášíme vám přehled o tom, co lamino je. Poznejte jeho výhody i nevýhody. Nábytku z lamina se obávat nemusíte. Navíc lamino seženete v různých dekorech a barvách za velice příznivé ceny.

Inspirace
Markéta Etrychová
25.8.2022

Loftové bydlení vzniklo v 50. - 60. letech minulého století. V přesném překladu loft znamená podkroví nebo půda, ale také horní otevřené patro továrny. Představuje bohémské bydlení v původně průmyslových objektech jako jsou staré továrny, vodárenské věže, haly či nádraží. Poznejte velkoprostorové bydlení zblízka společně s námi.

Dětský pokoj
Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
18.8.2022

Prázdniny jsou skoro za námi a studenti se vracejí zpět na studentské koleje nebo byty. Potřebujete zařídit jeden takový právě pro vaše dítě? Počáteční investice do nábytku není malá, právě proto vám přinášíme několik tipů na levný nábytek pro studenty. Zařiďte celý pokoj výhodně, ale zároveň stylově. Inspirujte se našimi kousky.

Inspirace
Markéta Etrychová
11.8.2022

Oslaďte si život během léta rychlými a osvěžujícími zákusky. Přinášíme vám 3 snadné recepty, které zvládnete za pár minut, navíc potěší každého člena domácnosti. Nepečené dezerty jsou oblíbené především v teplých měsících. Při přípravě využijete i čerstvé ovoce ze své zahrádky. Jdeme na to.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Markéta Etrychová
4.8.2022

Ratanový nábytek na zahradu se stále těší velké oblibě. A není se čemu divit. Odolnost a pevnost symbolizují přírodní i umělý ratan. Víte, jak se o zahradní nábytek z ratanu starat, aby vám vydržel dlouho jako nový? Přinášíme vám snadné tipy, jak pečovat o nábytek z umělého i přírodního ratanu.

Inspirace
Markéta Etrychová
28.7.2022

Proměna ložnice nemusí stát majlant. Efektivní změny docílíte rychle a levně se správně zvolenými dekoracemi, textiliemi nebo multifunkčním nábytkem. Hra barev a světla společně dokážou vytvořit z ložnice nový prostor. Vsaďte na barvy odpovídající danému období či náladě. Uvidíte, že dosáhnout kýženého efektu pomocí maličkostí je snadné a navíc zábavné.

Inspirace
Markéta Etrychová
21.7.2022

Léto se neobejde bez oblíbených barbecue s přáteli a rodinou. Překvapte je také lahodným a osvěžujícím míchaným nápojem. Využijte sílu sezónního ovoce, zeleniny a bylin. Nealkoholické varianty si zamilují i děti. Ochutnejte zajímavé letní chutě. Přinášíme vám 5 tipů na snadné nápoje pro nevšední chvíle na zahradě.

Výhodná doprava

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek