Blog

 
31.3.2020

Práce z domu je z mnoha ohledů specifická, a tak budí vášnivé diskuze. Někteří na ni nedají dopustit a pracují v podstatě jen z prostředí své domácí kanceláře, jiní se při představě dlouhodobého home office roztřesou. Ať už patříte mezi příznivce, nebo odpůrce home office, zřejmě jste se octli v situaci, která práci z prostředí domácí kanceláře přímo vyžaduje. Vytvořte perfektní pracovní prostředí, díky kterému se budete lépe soustředit.

16.3.2020

Kuchyně patří mezi nejfrekventovanější místa v každé domácnosti. Ať už si chceme uvařit kávu, připravit oběd nebo nachystat něco k zakousnutí, vždy naše kroky směřují právě sem. Pokud jste snili o krásné nové kuchyni a navštívili některé z kuchyňských studií, možná se vaše představy rozplynuly hned potom, co jste spatřili kalkulaci ceny.      

Vojtěch Král
16.3.2020

Ve dnech 25-28. 2. 2020 se ve městě Poznaň uskutečnil mezinárodní veletrh Meble Polska. Jde o největší obchodní setkání nábytkářského průmyslu ve střední a východní Evropě. Takovou akci jsme si nemohli nechat ujít.

Vojtěch Král
2.3.2020

Rychlost, přesnost, důslednost. Obchod s nábytkem je logistická výzva. My jsme však špičkou v oboru. Promyšlená logistika je naší devízou, proto je v našich skladech pořád živo. Zakládáme si na včasném dodání a spokojenosti zákazníka. Nebojte se nás prověřit!

12.2.2020

Matrace dostává pořádně zabrat v průběhu celého roku. Nasává pot, snadno se znečistí a vlivem častého používání se může i proležet. Prodloužit její životnost přitom není vůbec složité. Stačí si jen pořídit kvalitní topper, který nejen že ochrání jemný potah matrace, ale současně vytvoří pohodlnou horní vrstvu zajišťující dokonalý a ničím nerušený spánek.

18.11.2019

Každý obchodník by rád prodával až do Štědrého dne, vždyť pro mnoho obchodů je vánoční sezóna tím nejdůležitějším obdobím roku.

Jakub V.
14.11.2019

Sedací souprava je dominantou každého obývacího pokoje. Jde o kus nábytku, který bude zdobit váš dům podstatnou část vašeho života.

Vojtěch Král
8.10.2019

Modernizujete bydlení, sháníte nábytek a nechcete čekat? Využijte možnosti filtrace skladových položek. Je to velice jednoduché a funguje v jakékoliv kategorii, podkategorii.

Vojtěch Král
3.10.2019

Orientujete se, co znamená sedačka s pravý rohem, s levým rohem? Víte, jak je od sebe bez problémů poznáte? Pokud si nejste jistí, náš příspěvek vám určitě pomůže.

Vojtěch Král
2.10.2019

Potahová látka mikrofáze je velice oblíbeným materiálem množství čalouněného nábytku. Víte, z čeho je vyrobený a jaké vám přináší výhody a nevýhody? Pokud si nejste jistí, pokračujte ve čtení.


na veškeré zboží


zavezeme až k vám


až do 45 dní


přidáváme hezký nábytek