Blog

Inspirace
Markéta Etrychová
23.2.2021

Hitem posledních několika let jsou levné a zcela funkční postele z palet. Vyrobte si sami originální kousek za pár korun, který nalezne své místo v bytě i na chalupě. Poradíme vám, jak na to.

Malý byt
Markéta Etrychová
18.2.2021

Nedostatek úložného prostoru vyřešíte snadno i v malém bytě. Využijte veškerý volný prostor od podlahy až ke stropu. Prohlédněte si naše tipy na nábytek do ložnice i obýváku za nízké ceny s dopravou zdarma.

Inspirace
Malý byt
Markéta Etrychová
2.2.2021

Zařizujete nebo rekonstruujete malou koupelnu a přemýšlíte, jak na maximum využít všechen prostor? Přinášíme vám několik tipů, jak vyřešit i ten nejmenší prostor k vaší spokojenosti.

O nákupu
O nás
Markéta Etrychová
26.1.2021

Rok 2020 byl rokem velkých změn a pokroků. V půlce roku jsme slavnostně otevřeli 2 nové pobočky na Balkánském poloostrově. V Rumunsku a Bulharsku. V druhém půlroce jsme se připravovali na dobytí západu. Světlo světa spatřila nejnovější pobočka v Německu.

Inspirace
Markéta Etrychová
20.1.2021

Trápí vás nedostatek místa v interiéru? Posuvné dveře jsou praktickým pomocníkem převážně v malých místnostech. Jaké typy existují, a které si ze široké nabídky vybrat se dozvíte v článku.

Inspirace
Markéta Etrychová
6.1.2021

Postel, která vás ohromí svým jedinečným designem, pevným korpusem a pohodlnou výškou. Boxspring postele, označované jako americké, poskytují luxus a maximální pohodlí.

Péče o nábytek
Markéta Etrychová
22.12.2020

Čalouněný nábytek je součástí každé domácnosti. Ať už doma máte pohovku, křeslo nebo židle, dobře víte, jak náročné je udržet čalounění v čistotě. Poradíme vám, jak se o nábytek starat nebo odstranit již vzniklé skvrny.

Inspirace
Malý byt
Markéta Etrychová
11.12.2020

Skříně vám už nestačí, oblečení přetéká z komod i regálů. Skvělým řešením je šatna. Zorganizujte si věci v šatníku pohodlně a přehledně. Poradíme Vám, na co nesmíte zapomenout.

Dětský pokoj
Inspirace
Markéta Etrychová
25.11.2020

Děti vyrostly, a vy potřebujete zmodernizovat a přizpůsobit dětský pokoj dospívajícímu teenagerovi? Vybrat můžete celé sestavy nebo jednotlivé kusy nábytku. Poradíme vám několik tipů, na co nesmíte při zařizování zapomenout.

Inspirace
Markéta Etrychová
24.11.2020

Máte sedavé zaměstnání nebo během učení strávíte hodně času sezením u počítače?! Důležitý je správný výběr židle. Přinášíme Vám několik rad a tipů, na co se při výběru nové kancelářské židle zaměřit.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek