Blog

 
18.11.2019

Každý obchodník by rád prodával až do Štědrého dne, vždyť pro mnoho obchodů je vánoční sezóna tím nejdůležitějším obdobím roku.

Jakub V.
14.11.2019

Sedací souprava je dominantou každého obývacího pokoje. Jde o kus nábytku, který bude zdobit váš dům podstatnou část vašeho života.

Vojtěch Král
8.10.2019

Modernizujete bydlení, sháníte nábytek a nechcete čekat? Využijte možnosti filtrace skladových položek. Je to velice jednoduché a funguje v jakékoliv kategorii, podkategorii.

Vojtěch Král
3.10.2019

Orientujete se, co znamená sedačka s pravý rohem, s levým rohem? Víte, jak je od sebe bez problémů poznáte? Pokud si nejste jistí, náš příspěvek vám určitě pomůže.

Vojtěch Král
2.10.2019

Potahová látka mikrofáze je velice oblíbeným materiálem množství čalouněného nábytku. Víte, z čeho je vyrobený a jaké vám přináší výhody a nevýhody? Pokud si nejste jistí, pokračujte ve čtení.

9.9.2019

Pravděpodobně nemáte doma služebnou, která by každý den naleštila nábytek a utřela prach. Proto přinášíme pár praktických rad jak se starat o nábytek zakoupený v Expedo, aby vám nově pořízená sedačka, konferenční stolek, nebo obývací stěna vydržely stále pěkné, a dělaly vám radost. Tak jako o auto i o nábytek je třeba se starat. Alespoň občas.
Protože každý materiál si žádá svůj způsob údržby, sestavili jsme vám krátký návod, jak který typ materiálu ošetřovat.  

Vojtěch Král
30.7.2019

Na Heuréce jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky a k tomu ještě hodnocení 100 %. Je vidět, že se naše snaha a píle vyplácí. Děkujeme našim zákazníkům.

Tereza N.
3.3.2019

Děti milují bunkry, schovávačky a všemožné domečky, ve kterých se jejich fantazie mění v realitu. Dětská postel ve tvaru domečku je řešením jako od chytré horákyně. Děti s ní získají prostor, ve kterém si budou přes den hrát, a večer do ní s radostí ulehnou.

Tereza N.
7.1.2019

Také jste při procházení zámeckých komnat odolávali pokušení aspoň na pár minut ulehnout do královské lože? Přitom si svůj život na zámku můžete užívat dennodenně. Díky skvostným ložnicím v zámeckém stylu, které najdete na Expedo.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Chybí vám sníh? Zasněžené pláně jako z knížky od Josefa Lady. Vrzající sníh pod botami. Vykreslené obrazce na okenních tabulkách. Bílé větvičky stromů od kozelného Mrazíka. Čerstvý vzduch a zvláštní ticho, když celý kraj spí pod sněhem. Vidíte tu pohádkovou idylku?

zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní