Sedací soupravy a boxspring postele - Vám nejen vyneseme, ale také smontujeme, a navíc odvezeme i starý nábytek

Blog

Inspirace
Eliška Kašperanová
23.11.2023

Už Vás nebaví bezduché vánoční dekorace z obchodů a rádi byste letos svůj interiér vyšperkovali originální výzdobou? Přinášíme Vám 3 jednoduché DIY návody, díky kterým přichystáte svůj domov na příchod Ježíška a na chvíli zapomenete na předvánoční shon. Pusťte se s námi do tvoření.

Inspirace
Eliška Kašperanová
16.11.2023

Čas Vánoc se nezadržitelně blíží a s ním spojené vymýšlení dárků pro naše nejbližší. Ne nadarmo se říká, že vlastnoručně vyrobeným dárkem uděláme největší radost. Pojďte si s námi připravit domácí vaječný likér, který se skvěle hodí jako vánoční dárek, ale své využití najde i při přípravě cukroví.

Inspirace
Poradna
Jana Budinská
9.11.2023

Nakupování vánočních dárků by mělo být pro všechny zábavné a příjemné. Vánoce jsou obdobím radosti, klidu, pohody a lásky. Přinášíme Vám praktické tipy, jak pohodlně vybrat vánoční dárky pro celou rodinu a ušetřit čas a stres spojený s nakupováním během adventního období.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
2.11.2023

Blíží se období Vánoc, a s ním přichází tradice, radost, a také mírný stres spojený s přípravou na svátky. Jedním z hlavních úkolů před Vánoci je úklid domácnosti. To může být náročné, zejména pokud se na to vrhneme bez plánu a organizace. Ale nebojte se, předvánoční úklid lze zvládnout bez stresu a s radostí, pokud se budete řídit několika jednoduchými pravidly.

Inspirace
Poradna
Alexandra Doskočilová
25.10.2023

Naše pračky se neustále starají o naše prádlo, a tak čas od času potřebují také trochu péče. V pračce se může hromadit špína, zbytky pracích prostředků a nepříjemné pachy. Zanedbání čištění má vliv nejen na vůni oblečení, ale může vést i k mechanickému poškození. V tomto článku si představíme různé metody čištění pomocí jedlé sody, citronu a octa.

Inspirace
Poradna
Jana Budinská
19.10.2023

S nadcházejícím podzimem přichází více chladných a tmavých měsíců. Méně slunečního světla může mít negativní vliv na náš organismus. V našem článku vám poradíme, co dělat, když je venku méně světla a jak předcházet podzimní depresi.

Inspirace
Markéta Etrychová
12.10.2023

Proměna interiéru nemusí být vůbec náročným a zdlouhavým úkolem. Malými změnami můžete dosáhnout velkého efektu a udělat svůj domov atraktivnějším a svěžím. Pokud se těšíte na snadnou a rychlou proměnu interiéru, máme pro vás několik skvělých nápadů.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
5.10.2023

Nemusíte mít obrovský byt, abyste si užili prostorný a pohodlný interiér. S několika jednoduchými optickými triky můžete zmenšit pocit stísněnosti a vytvořit iluzi většího prostoru. Zahrnutím správných prvků, jako jsou barvy, zrcadla a vhodný nábytek, můžete proměnit i malý byt v útulný a prostornější domov, který vás bude inspirovat a bavit.

Poradna
Jana Budinská
28.9.2023

Pravidelný úklid a čistota v kuchyni je důležitá nejen z estetického hlediska, ale má také vliv na bezpečnost, efektivitu vaření a na vaše zdraví. Použití vhodných čistících prostředků Vám zjednoduší a zefektivní úklid. Dnes Vám poradíme, jak na mastnotu v kuchyni.

Inspirace
Poradna
Jana Budinská
21.9.2023

Přehoz na postel je textilní kryt, který se pokládá přes postel a slouží k různým účelům. Může být jak praktickým, tak dekorativním prvkem ve vaší ložnici a často plní obě tyto funkce současně. Záleží na vašich individuálních potřebách a preferencích.

Výhodná doprava

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek