Blog

O nás
Markéta Etrychová
14.9.2020

Rok 2020 je pro nás rokem plných změn. V půlce letošního roku jsme slavnostně otevřeli novou pobočku na Balkánském poloostrově. Těší nás, že jsme úspěšně mohli začít podnikat v tak otevřené a přátelské zemi jako je Rumunsko.

O nás
Markéta Etrychová
1.9.2020

Prázdninovou charitativní akci „Léto pro Lindu“ podpořila i naše společnost Expedo. Tentokrát jsme finančně podpořili čtrnáctiletou dívku, která byla ještě před několika málo měsíci zdravá a plná síly. Expedo nábytek působí na trhu již několik let a snaží se mimo jiné pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Ať formou věcných darů nebo finančních obnosů.

O nákupu
O nás
Markéta Etrychová
26.8.2020

Mimořádná opatření v době koronavirové s sebou přinesla i několik výhod. I ti nejkonzervativnější podnikatelé přistoupili k bezhotovostním platbám. Ač to nemusí na první pohled vypadat, bezhotovostní platby jsou snadné a mají mnoho dalších přínosů. Náš e-shop je také zcela bezhotovostní. Co to vlastně znamená a jaké poskytuje výhody pro běžného zákazníka?!

O nákupu
Tým Expedo
23.8.2020

Vybírat zařízení do bytu může být stresující ve chvíli, kdy nebydlíte sami. Bude se partnerovi líbit vybraný jídelní stůl se židlemi? A schválí pracovní stoly šéf? V krátkém článku najdete 3 tipy, jak se vypořádat s rozhodovací paralýzou během zařizování bytu.

O nás
Markéta Etrychová
20.8.2020

Nábytek Expedo je na trhu již pěknou řádku let. Dnes je z ní velká společnost, která působí v několika zemích po celé Evropě. Chlubit se může vlastní dopravou, která je zcela zdarma kamkoliv a kdykoliv. A protože dobrých skutků není nikdy dost, Expedo se zapojilo do pořadu, který má pomoci lidem s nelehkým osudem.

Dětský pokoj
Tým Expedo
6.8.2020

Spánek je důležitý. To je stará známá věc, kterou vštěpují už rodiče do svých dětí. Proto je pochopitelné, že při výběru postele pro potomka vás napadá spousta otázek a nevíte si rady. Přečtěte si náš článek a hned bude po starostech. Pro pohodlný spánek stačí délka postele o 20 cm větší, než je výška dítěte. S takovou byste ale mohli postel kupovat každých pár let nebo i měsíců. Nebojte se koupit velkou postel i pro malé dítě. Pro ty nejmenší slouží zábrany na posteli či dlouhé válcové polštáře, kterými dítěti vytvoříte v posteli měkké mantinely a předejdete tak pádům z postele.

Dětský pokoj
Tým Expedo
15.7.2020

Dětský pokoj je vlastně takový malý byt v jednom. Mezi 4 stěny se musí vejít dostatečně velký prostor na hraní, pracovní kout se stolem, klidná spací zóna a ještě velké množství úložných prostor na hračky, výtvarné potřeby a později i školní pomůcky. Jak vytvořit místo, které si dítě zamiluje a zároveň nebudete muset každý rok obměňovat polovinu nábytku?

Doprava
O nás
Tým Expedo
2.7.2020

Proč jsme se rozhodli pro vlastní dopravu v ČR a dalších zemích v Evropě? Důvodů bylo více, ale tím rozhodujícím se stala spokojenost zákazníků. Přečtěte si o vlastní dopravě Expedo nábytek a také o tom, jak u nás probíhá doručování.

Inspirace
31.3.2020

Práce z domu je z mnoha ohledů specifická, a tak budí vášnivé diskuze. Někteří na ni nedají dopustit a pracují v podstatě jen z prostředí své domácí kanceláře, jiní se při představě dlouhodobého home office roztřesou. Ať už patříte mezi příznivce, nebo odpůrce home office, zřejmě jste se octli v situaci, která práci z prostředí domácí kanceláře přímo vyžaduje. Vytvořte perfektní pracovní prostředí, díky kterému se budete lépe soustředit.

Inspirace
16.3.2020

Kuchyně patří mezi nejfrekventovanější místa v každé domácnosti. Ať už si chceme uvařit kávu, připravit oběd nebo nachystat něco k zakousnutí, vždy naše kroky směřují právě sem. Pokud jste snili o krásné nové kuchyni a navštívili některé z kuchyňských studií, možná se vaše představy rozplynuly hned potom, co jste spatřili kalkulaci ceny.      


na veškeré zboží


zavezeme až k vám


až do 45 dní


přidáváme hezký nábytek