Blog

Dětský pokoj
Inspirace
Markéta Etrychová
25.11.2020

Děti vyrostly, a vy potřebujete zmodernizovat a přizpůsobit dětský pokoj dospívajícímu teenagerovi? Vybrat můžete celé sestavy nebo jednotlivé kusy nábytku. Poradíme vám několik tipů, na co nesmíte při zařizování zapomenout.

Inspirace
Markéta Etrychová
24.11.2020

Máte sedavé zaměstnání nebo během učení strávíte hodně času sezením u počítače?! Důležitý je správný výběr židle. Přinášíme Vám několik rad a tipů, na co se při výběru nové kancelářské židle zaměřit.

Inspirace
Malý byt
Markéta Etrychová
30.10.2020

Ať už doma doháníte pracovní resty nebo je home office na každodenním pořádku, potřebujete domácí pracoviště. Nevyužitou místnost v bytě nemáte a z krčení se u konferenčního stolku vás bolí záda? Přinášíme Vám ekonomické a praktické řešení, pracovní kout v obýváku. 

Inspirace
Markéta Etrychová
26.10.2020

Neodmyslitelnou součástí odpočinku a klíčem ke zdraví je spánek. Kvalita spánku je ovlivněna mnoha faktory, mezi které patří prostředí, postel, rošt a v neposlední řadě matrace. Jak vybrat tu správnou a dopřát si plnohodnotný spánek? Máme pro vás několik rad a tipů.

Inspirace
Malý byt
Markéta Etrychová
5.10.2020

Využijte podzimní chmurné dny efektivně. Kdy jindy, než právě teď udělat doma pořádek a vyměnit starý nebo nefunkční nábytek za nový?! Pokukujete po novém jídelním stole, židlích nebo rovnou celém setu? Pak se nechte inspirovat našimi novinkami.

O nás
Markéta Etrychová
14.9.2020

Rok 2020 je pro nás rokem plných změn. V půlce letošního roku jsme slavnostně otevřeli novou pobočku na Balkánském poloostrově. Těší nás, že jsme úspěšně mohli začít podnikat v tak otevřené a přátelské zemi jako je Rumunsko.

O nás
Markéta Etrychová
1.9.2020

Prázdninovou charitativní akci „Léto pro Lindu“ podpořila i naše společnost Expedo. Tentokrát jsme finančně podpořili čtrnáctiletou dívku, která byla ještě před několika málo měsíci zdravá a plná síly. Expedo nábytek působí na trhu již několik let a snaží se mimo jiné pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Ať formou věcných darů nebo finančních obnosů.

O nákupu
O nás
Markéta Etrychová
26.8.2020

Mimořádná opatření v době koronavirové s sebou přinesla i několik výhod. I ti nejkonzervativnější podnikatelé přistoupili k bezhotovostním platbám. Ač to nemusí na první pohled vypadat, bezhotovostní platby jsou snadné a mají mnoho dalších přínosů. Náš e-shop je také zcela bezhotovostní. Co to vlastně znamená a jaké poskytuje výhody pro běžného zákazníka?!

Inspirace
Malý byt
Tým Expedo
23.8.2020

Vybírat zařízení do bytu může být stresující ve chvíli, kdy nebydlíte sami. Bude se partnerovi líbit vybraný jídelní stůl se židlemi? A schválí pracovní stoly šéf? V krátkém článku najdete 3 tipy, jak se vypořádat s rozhodovací paralýzou během zařizování bytu.

O nás
Markéta Etrychová
20.8.2020

Nábytek Expedo je na trhu již pěknou řádku let. Dnes je z ní velká společnost, která působí v několika zemích po celé Evropě. Chlubit se může vlastní dopravou, která je zcela zdarma kamkoliv a kdykoliv. A protože dobrých skutků není nikdy dost, Expedo se zapojilo do pořadu, který má pomoci lidem s nelehkým osudem.


na veškeré zboží


zavezeme až k vám


až do 45 dnů


přidáváme hezký nábytek