Vše o dopravě

doprava-domov.jpg (10 KB)

Doprava ZDARMA po celé ČR

Také máte pocit, že v dnešní době se platí i za vzduch, který dýcháme? Abychom vám nejnutnější náklady alespoň trochu zmírnili, máme pro vás dárek! Ať už si objednáte zboží v jakékoli cenové hodnotě, dopravíme vám ho domů bez příplatku za poštovné, balné, cestovné, vzdušné. U nás zkrátka neplatíte za dopravu po celé České republice ani korunu.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Vlastní doprava

Nechceme se spoléhat na cizí dopravce. Raději Vám zboží dovezeme vlastními vozy s našimi řidiči. Pokud si objednáte zboží u nás, můžete se spolehnout, že Vám vše přiveze zdarma přímo k Vám domů. Máme tak jistotu, že jsme udělali vše proto, aby k Vám zboží dorazilo nepoškozené a včas. Pokud se objeví nějaká komplikace, vždy Vám můžeme zavolat, nebo Vy nám, a společně vše operativně řešit. Na naše řidiče je spolehnutí. Nikdy Vám nenechají zboží jen tak válet na ulici. Nechceme nic podceňovat. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Výnos zboží

Je možné si jej objednat v pokladně před odesláním objednávky. Cena výnosu není závislá na patře, ať bydlíte v přízemí nebo v 10. patře stále platíte stejnou částku. Zboží dodáváme v demontu, montáž nábytku však v nabídce nemáme.

 

 

 

 

doprava-domov.jpg (10 KB)

Jak probíhá platba

  • na dobírku v hotovosti / platební kartou  – zboží platíte v hotovosti, online pomocí platební brány GoPay nebo platebí kartou řidiči při převzetí zboží.

  • převodem – platbu provádíte převodem, přičemž peníze musíme mít na účtu nejpozději jeden den před dodáním objednávky.

  • platba v hotovosti / platební kartou při osobním odběru–  pokud si pro zboží přijedete osobně přímo k nám do skladu, máte možnost platby v hotovosti nebo platební kartou.

  • Go Pay - pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu, platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky,  informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací.

  • Apple Pay - pohodlné, ale zejména bezpečné a diskrétní placení pomocí aplikace Apple Pay pro vlastníky zařízení Apple, schválení transakce probíhá pomocí unikátního bezpečnostního kódu. 

 
           osobni odber.jpg (20 KB)

Osobní odběr

Vytvořte objednávku a vyberte osobní odběr. Při potvrzení objednávky si s pracovníky zákaznického servisu domluvte čas vyzvednutí. Zboží Vám připravíme na skladě a Vy si ho v dohodnutém termínu odvezete. Platbu lze provést v hotovosti či kartou na místě nebo předem převodem na účet. Zboží je možné vyzvednou ve všední dny v pracovní době od 7 do 20 h. O víkendu pouze v neděli od 8 do 14 h, vždy však po předchozí domluvě se zákaznickým servisem na čísle +420 800 102 103, nejpozději do pátečních 16 h.

Možnost vyzvednutí po-pá 7-20 h, ne 8-14 h (po domluvě).
Adresa skladu: Tuněchody (vedle č.p. 135), 537 01 Tuněchody