Sleva 10 % na vše – i na již zlevněné zboží od 01. do 04. června | s kódem EXPEDO10

Vše o dopravě

Výhodná doprava po celé ČR

Abychom vám nejnutnější náklady alespoň trochu zmírnili, máme pro vás dopravu za výhodnou cenu! Ať už si objednáte zboží v jakékoli cenové hodnotě, dopravíme vám ho domů za 390 Kč. U objednávky nad 20 000Kč máte dokonce dopravu ZDARMA. Po celé České republice výhodná doprava pro každého.

Vlastní doprava

Nechceme se spoléhat na cizí dopravce. Raději Vám zboží dovezeme vlastními vozy s našimi řidiči. Pokud si objednáte zboží u nás, můžete se spolehnout, že Vám vše přiveze přímo k Vám domů. Máme tak jistotu, že jsme udělali vše proto, aby k Vám zboží dorazilo nepoškozené a včas. Pokud se objeví nějaká komplikace, vždy Vám můžeme zavolat, nebo Vy nám, a společně vše operativně řešit. Na naše řidiče je spolehnutí. Nikdy Vám nenechají zboží jen tak válet na ulici. Nechceme nic podceňovat. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Výhodný výnos zboží

Je možné si jej objednat v pokladně před odesláním objednávky. Cena výnosu není závislá na patře, ať bydlíte v přízemí nebo v 10. patře stále platíte stejnou částku. Cena výnosu je závislá od výše hodnoty objednávky. Výnos zboží u objednávek v hodnotě do 5 000 Kč je zpoplatněn částkou 500 Kč. Výnos zboží u objednávek v hodnotě 5 000 – 9 999 Kč je zpoplatněn částkou 1 000 Kč. Výnos zboží u objednávek v hodnotě 10 000 Kč a více je zpoplatněn částkou 1 500 Kč. Zboží dodáváme v demontu, montáž nábytku však v nabídce nemáme.

Jak probíhá platba

  • na dobírku v hotovosti / platební kartou – zboží platíte v hotovosti, online pomocí platební brány GoPay nebo platební kartou řidiči při převzetí zboží.

  • převodem – platbu provádíte převodem, přičemž peníze musíme mít na účtu nejpozději jeden den před dodáním objednávky.

  • platba v hotovosti / platební kartou při osobním odběru – pokud si pro zboží přijedete osobně přímo k nám do skladu, máte možnost platby v hotovosti nebo platební kartou.

  • Go Pay - pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu, platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací.

  • Apple Pay - pohodlné, ale zejména bezpečné a diskrétní placení pomocí aplikace Apple Pay pro vlastníky zařízení Apple, schválení transakce probíhá pomocí unikátního bezpečnostního kódu. 

 

Osobní odběr

Vytvořte objednávku a vyberte osobní odběr. Při potvrzení objednávky si s pracovníky zákaznického servisu domluvte čas vyzvednutí. Zboží Vám připravíme na skladě a Vy si ho v dohodnutém termínu odvezete. Platbu lze provést v hotovosti či kartou na místě nebo předem převodem na účet. Zboží je možné vyzvednou ve všední dny v pracovní době od 7 do 20 h. O víkendu pouze v neděli od 8 do 14 h, vždy však po předchozí domluvě se zákaznickým servisem na čísle +420 800 102 103, nejpozději do pátečních 16 h.

Možnost vyzvednutí po-pá 7-20 h, ne 8-14 h (po domluvě).
Adresa skladu: Tuněchody 136, 537 01 Tuněchody       

Jak probíhá platba

Na dobírku v hotovosti / platební kartou
Na dobírku v hotovosti / platební kartou
zboží platíte hotově nebo kartou řidiči při přebírání zboží.
Převodem
Převodem
platbu provedete převodem, přičemž peníze musíme mít na účtu nejpozději jeden den před dodáním objednávky.
Kartou online
Kartou online
zboží zaplatíte pohodlně bankovní kartou přes platební bránu GoPay
Platba v hotovosti nebo kartou při osobním odběru
Platba v hotovosti nebo kartou při osobním odběru
pokud si pro zboží přijdete osobně přímo k nám do skladu, zboží zaplatíte hotově nebo kartou.
Apple Pay
Apple Pay
pohodlné, ale zejména bezpečné a diskrétní placení pomocí aplikace Apple Pay pro vlastníky zařízení Apple, schválení transakce probíhá pomocí unikátního bezpečnostního kódu.

Adresa pro osobní odběry zboží

Expedo s.r.o.
Tuněchody 135
537 01 Tuněchody
Česká republika
GPS: 49°56'40.068"N, 16°9'30.179"E

Po - Pá:
7:00 - 21:00
Ne:
8:00 - 12:00

Máte dotaz?

Vážení zákazníci, pomocí
formuláře se nás můžete dotázat
na cokoliv, co by vás zajímalo.

Odpovídáme do 24 hodin