Vše o dopravě

doprava-domov.jpg (10 KB)

Doprava ZDARMA po celé ČR

Také máte pocit, že v dnešní době se platí i za vzduch, který dýcháme? Abychom vám nejnutnější náklady alespoň trochu zmírnili, máme pro vás dárek! Ať už si objednáte zboží v jakékoli cenové hodnotě, dopravíme vám ho domů bez příplatku za poštovné, balné, cestovné, vzdušné. U nás zkrátka neplatíte za dopravu po celé České republice ani korunu.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Vlastní doprava

Nechceme se spoléhat na cizí dopravce. Raději Vám zboží dovezeme vlastními vozy s našimi řidiči. Pokud si objednáte zboží u nás, můžete se spolehnout, že Vám vše přiveze zdarma přímo k Vám domů. Máme tak jistotu, že jsme udělali vše proto, aby k Vám zboží dorazilo nepoškozené a včas. Pokud se objeví nějaká komplikace, vždy Vám můžeme zavolat, nebo Vy nám, a společně vše operativně řešit. Na naše řidiče je spolehnutí. Nikdy Vám nenechají zboží jen tak válet na ulici. Nechceme nic podceňovat. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Výnos zboží

Je možné si jej objednat v pokladně před odesláním objednávky. Cena výnosu není závislá na patře, ať bydlíte v přízemí nebo v 10. patře stále platíte stejnou částku. Zboží dodáváme v demontu, montáž nábytku však v nabídce nemáme.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Jak probíhá platba

  • na dobírku v hotovosti – zboží platíte v hotovosti řidiči při převzetí zboží.

  • na dobírku kartou řidičovi - zboží zaplatíte kartou řidičovi při převzetí zboží. 
  • převodem – platbu provádíte převodem, přičemž peníze musíme mít na účtu nejpozději jeden den před dodáním objednávky.

  • platba v hotovosti při osobním odběru – pokud si pro zboží přijedete osobně přímo k nám do skladu, nezapomeňte prosím sebou přivézt peníze v hotovosti. Platební karty ještě nebereme.

  • Go Pay - pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu, platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky,  informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací.

  • Apple Pay - pohodlné, ale zejména bezpečné a diskrétní placení pomocí aplikace Apple Pay pro vlastníky zařízení Apple, schválení transakce probíhá pomocí unikátního bezpečnostního kódu.