Volná místa v Expedo

Náplň práce: naskladňování a vyskladňování zboží

Požadujeme: pracovitost, pečlivost, ochotu směnovat, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost a dobrou fyzickou kondici.

Nabízíme: zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, nadprůměrné stabilní platové ohodnocení, další peněžní odměny, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity, rodinné prostředí a individuální přístup.

Platové ohodnocení: od 30.000,-- Kč

Náplň práce: kontrola správnosti, evidence a likvidace faktur, vyhotovování dokladů o přijatých platbách z ČR a SR, práce s pokladnou i v cizí měně, příprava dokladů pro účetní firmu

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, aktivní znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, Google Docs), znalost programu Signys výhodou

Nabízíme: nadprůměrné stabilní platové ohodnocení, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity, zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, rodinné prostředí a individuální přístup.

Platové ohodnocení: od 25.000,-- Kč

Náplň práce: zajišťování denního chodu kanceláře, zadávání a vyhodnocování výběrových řízení, uzavírání smluv, plánování schůzek, komunikace se zahraničními pobočkami, správa dokumentů,

Požadujeme: organizační a komunikační schopnosti, praxe v oboru a právní minimum podmínkou, znalost problematiky katastru nemovitostí výhodou, znalost AJ na pokročilé úrovni, zvládání krizových situací, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost

Nabízíme: nadprůměrné stabilní platové ohodnocení, firemní vůz, Notebook, mobil, zajímavou práci v dynamicky rozvíjející společnosti, rodinné prostředí a individuální přístup

Platové ohodnocení:  od 30.000,-- Kč

Zanechat stopu