Volná místa v Expedo

Už jsi někdy pracoval/a v e-shopu? Máš zkušenosti se správou dat, nebo baví tě psaní článků? Všechny tyto předpoklady a zkušenosti využiješ. Hledáme do týmu kreativního, iniciativního a týmového kolegu/kolegyni, pro kterého je on line svět domovem. 

Nebojíš se telefonovat a komunikovat? Dokážeš naše zákazníky vyslechnout, poradit jim a zařídit co potřebují? Hledáme kolegy, kteří dokáží našim zákazníkům poskytnout ten správný servis, aby se k nám vraceli.

Expedo potřebuje perfektně fungující logistiku a i Vy se můžete stát součástí tohoto týmu. Do našeho skladu ve Vysokém Mýtě hledáme kolegu, na pozici manipulant skladu, který budede spolehlivým článkem týmu.

Chcete pracovat ve společnosti, kde je fajn přátelská atmosféra? Baví vás logistika a řízení týmu lidí? Nebojíte se odpovědnosti a práce na počítači vám nedělá problém? Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí směny logistického centra.

Chceme dodávat klientům kvalitní nábytek. Ne každý výrobce je schopen dodržet kvalitu v celém svém sortimentu.
Proto hledáme tebe, kolegu do týmu, který bude schopen komunikovat s klienty a slyšet jejich názory a potřeby a získané informace přenášet zpět do firmy a výroby, abychom eliminovali nejakostní výrobky.

Zanechat stopu