Volná místa v Expedo

Náplň práce: dvousměnný provoz, řízení, koordinace a kontrola chodu skladu, příprava a kontrola zboží, naskladnění a vyskladnění zboží, rozdělování úkolů, zodpovědnost za produktivitu a kvalitu práce směny, zadávání a vyhodnocování dat, motivace a hodnocení zaměstnanců

Požadujeme: dobré organizační a komunikační schopnosti, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, předchozí zkušenosti s vedením týmu pracovníků, samostatnost, časovou flexibilitu, schopnost pružně reagovat na změny, manuální zručnost, zdravotní způsobilost, znalost práce na PC

Nabízíme:  stabilní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, slevy na zboží), mladý přátelský kolektiv, rodinné prostředí a individuální přístup

Platové ohodnocení: od 35.000,-- Kč

Náplň práce: překlady z českého jazyka do rumunského jazyka

Požadujeme: znalost daného jazyka slovem i písmem na úrovni B, u rodilých mluvčích požadujeme dobrou znalost českého jazyka, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci, aktivní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost

Nabízíme: nadprůměrné stabilní platové ohodnocení, zajímavou práci v dynamicky rozvíjející se společnosti, rodinné prostředí a individuální přístup

Platové ohodnocení: od 14.000,-- Kč (poloviční úvazek)

Náplň práce: komplexní vedení personální agendy v oblasti náboru nových zaměstnanců a přípravy výběrových řízení, vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů, vedení personální evidence a souvisejících smluvních vztahů, spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce, spolupráce při analýze vzdělávacích potřeb a zajišťování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, operativní řešení vzniklých problémů

Požadujeme: dobrá znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici, zkušenost s HR procesy, znalost anglického jazyka výhodou, schopnost pečlivé a samostatné práce, otevřená mysl, pozitivní myšlení a zapálení pro HR, organizační schopnosti a proaktivní přístup, flexibilita

Nabízíme: nadprůměrné stabilní platové ohodnocení, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity, zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, rodinné prostředí a individuální přístup.

Platové ohodnocení: od 28.000,-- do 33.000,-- Kč

Zanechat stopu