TOTÁLNÍ VÝPRODEJ SKLADŮ | poslední kusy za hubičku | TO CHCI VIDĚT

Péče o nábytek

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Eliška Kašperanová
25.1.2024

Už vás nebaví kupovat drahé chemické prostředky a rádi byste dali šanci přírodní alternativě? V tomto článku vám představíme 7 rychlých návodů, jak si takové přípravky jednoduše vyrobit doma. Nejen, že ušetříte přírodu a svoji peněženku, ale i váš nábytek ocení šetrné nechemické zacházení.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Eliška Kašperanová
28.12.2023

Každý, kdo má doma zvířecího společníka ví, jak náročné je udržet domov čistý. Jeden kus nábytku však trpí ze všeho nejvíce - a to je náš oblíbený gauč. I přes veškerou snahu se zdá, že pravidlo „zvířata na sedačce nemají co dělat“ je těžké dodržovat v praxi. V našem článku Vám přinášíme 6 osvědčených tipů, jak se zbavit chlupů efektivně a vrátit pohovce její původní lesk.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Eliška Kašperanová
21.12.2023

Většina z nás sní o čistém domově, kde panuje klid a vše má své místo. Ale jak toho dosáhnout bez stresu a zbytečného úsilí? V dnešním hektickém světě může být plánování úklidu výzvou. V našem novém článku vám představíme přehledný manuál, který Vám prozradí, co a jak často uklízet, abyste si v klidu mohli užívat svůj čistý a uspořádaný domov.

Péče o nábytek
Poradna
Markéta Etrychová
31.8.2023

Matrace patří mezi nejdůležitější výbavu ložnice. Časem se na nich mohou vytvořit nepříjemné žmolky. Tyto žmolky nejen kazí vzhled matrace, ale mohou také snižovat její pohodlí a hygienu. Nicméně, než začnete přemýšlet o koupi nové matrace, zkuste těchto 5 účinných tipů, jak odstranit žmolky a prodloužit tak životnost vaší matrace.

Markéta Etrychová
8.6.2023

Čalouněný nábytek patří mezi nejpoužívanější kousky nábytku v domácnosti. Téměř každý kus nábytku, na který si vzpomenete se vyrábí v čalouněné podobě. Nejoblíbenější jsou postele, sedací soupravy, křesla nebo židle. Před samotným výběrem je důležité zohlednit několik parametrů.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Alexandra Doskočilová
11.5.2023

Zahradní nábytek je krásným doplňkem každého venkovního prostoru, kterému dodává styl a pohodlí. Může být ale náchylný k poškození různými vlivy a zejména deštěm. Bez řádné ochrany může zahradní nábytek rychle vyblednout anebo se poškodit. V dnešním článku si ukážeme několik způsobů, jak zahradní nábytek chránit.

Péče o nábytek
Poradna
Markéta Etrychová
13.4.2023

Koupelna i toaleta potřebují pravidelný úklid, nejlépe průběžný. Díky tomu vám větší úklid koupelny nezabere více jak 30 minut. Věřte, že i za pár minut zvládnete dokonale vyčistit toaletu, vanu i sprchový kout. Důležité je rozplánování a příprava.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
2.3.2023

Kdo by neznal jedlou sodu. Její použití je známé především v kuchyni nebo jako první pomoc při pálení žáhy. Znáte jí i jako pomocníka v úklidu? Pokud ne, děláte velkou chybu. Přinášíme vám 5 +1 tip, jak a kde využívat jedlou sodu. Levný, ale účinný čistič do každé domácnosti.

Inspirace
Péče o nábytek
Markéta Etrychová
16.2.2023

Každá matrace vyžaduje pravidelnou péči, která udrží matraci v čistotě a prodlouží její životnost. Mnoho z nás na čištění matrace zapomíná. Přinášíme vám několik snadných tipů na pravidelnou údržbu matrace. Pro vyšší komfort a hygienu doporučujeme používat chránič matrace nebo pěnový topper.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Markéta Etrychová
20.10.2022

Každý kousek nábytku si zaslouží pravidelnou péči. Jinak tomu není ani s kancelářskou židlí. Důležité je pravidelné odstraňování prachu a hrubých nečistot. Již vzniklé a zaschlé skvrny vyčistíte snadno pomocí přípravu na nádobí a vlažné vody nebo speciálního přípravku na čalouněný nábytek. Na čalounění nikdy nepoužívejte hrubé kartáčky, které ho nenávratně poškodí či poškrábou.

Výhodná doprava

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek