Objednávka s postelí | VÝNOS ZDARMA do jakéhokoliv patra | do konce února

Doručení a platba

 
 
 
 
Vlastní doprava po celé ČR

Nechceme se spoléhat na cizí dopravce. Raději Vám zboží dovezeme vlastními vozy s našimi řidiči. Pokud si objednáte zboží u nás, můžete se spolehnout, že Vám vše přiveze přímo k Vám domů. Máme tak jistotu, že jsme udělali vše proto, aby k Vám zboží dorazilo nepoškozené a včas. Pokud se objeví nějaká komplikace, vždy Vám můžeme zavolat, nebo Vy nám, a společně vše operativně řešit. Na naše řidiče je spolehnutí. Nikdy Vám nenechají zboží jen tak válet na ulici. Vždy počkají a ochotně Vám ho vynesou do patra. Nechceme nic podceňovat. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Výhodný výnos zboží do patra

Je možné si jej objednat v pokladně před odesláním objednávky. Cena výnosu není závislá na patře, ať bydlíte v přízemí nebo v 10. patře stále platíte stejnou částku. Naši pracovníci Vám rádi zboží usadí na požadované místo. Zboží je dodáváno v demontu, montáž nábytku však v nabídce nemáme.

Jak probíhá platba
Na dobírku v hotovosti / platební kartou – zboží platíte v hotovosti, online pomocí platební brány GoPay nebo platebí kartou řidiči při převzetí zboží. 
Převodem – platbu provádíte převodem, přičemž peníze musíme mít na účtu nejpozději jeden den před dodáním objednávky.
Platba v hotovosti / platební kartou při osobním odběru – pokud si pro zboží přijedete osobně přímo k nám do skladu, máte možnost platby v hotovosti nebo platební kartou.