Ložnice jako na zámku!

Tereza N.
7.1.2019

Také jste při procházení zámeckých komnat odolávali pokušení aspoň na pár minut ulehnout do královské lože? Přitom si svůj život na zámku můžete užívat dennodenně. Díky skvostným ložnicím v zámeckém stylu, které najdete na Expedo.

Ložnice jako na zámku!

Jak na zámecký styl? Inspirujte se.

Ložnice v zámeckém stylu, často také nazývaný jako klasický, potěší milovníky historie i nadčasovosti. Už po několik století nevyšel z módy, takže se investice do něj vyplatí. Nepotřebuje příliš kusů nábytku, ale není vhodný ani pro vyznavače minimalismu. Zámecký nábytek v sobě kombinuje eleganci, přírodní materiály a luxusní zdobení. Nejvíce vynikne ve větších prostorách právě kvůli své velkoleposti. Pokud ale máte menší ložnici, a stejně chcete spát v pohádce, můžete atmosféru navodit jen pár kusy nábytku.

Připravte svou ložnici na změnu

S čím bude vaše zámecká komnata ladit nejvíce? Základem je dřevěná podlaha, ideálně doplněná dřevěnými okenními rámy. Pokud máte v místnosti výrazné stropní a podlahové lišty, je to k užitku věci. S nábytkem budou ladit nejvíce stěny v pastelových barvách, nebo vhodně zvolená tapeta. Ložnice v historickém stylu krásně vypadá s tapetou se zlatou bordurou, motivem lístků nebo kvítků. Kusy nábytku dolaďte i osvětlením. Kombinace kovu a skla je sázkou na jistotu.

Jak může vaše budoucí ložnice vypadat?

Na Expedo si během pár minut objednáte rovnou celou ložnicovou sestavu. Ušetříte si tím spoustu času, a vše bude krásně ladit. Součástí sestavy je manželská postel s roštem a matrací, noční stolky, šatní skříň, komoda a zrcadlo.

Naše Expedo tipy:

Netroufáte si na celou sestavu, nebo se vám nechce měnit celá ložnice? Na Expedo pořídíte jednotlivé kusy nábytku (https://www.expedo.cz/loznice/), které snadněji zkombinujete s jinými interiérovými styly.

 

Vytvořte si svou zámeckou komnatu, kam ovšem jen tak někoho na exkurze vodit nebudete!

Sdílet článek na:

Následující články

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018
Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Komentáře

Vložit komentář

Pro tento článek nebyly prozatím vloženy žádné komentáře.

zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní