Meble Polska 2020 - veletrh inspirací nábytku

Vojtěch Král
16.3.2020

Ve dnech 25-28. 2. 2020 se ve městě Poznaň uskutečnil mezinárodní veletrh Meble Polska. Jde o největší obchodní setkání nábytkářského průmyslu ve střední a východní Evropě. Takovou akci jsme si nemohli nechat ujít.

Meble Polska 2020 - veletrh inspirací nábytku

Svět nábytku je neskutečně bohatý a rozmanitý. Sami moc dobře víte, že to u každého v bytě vypadá jinak. Jiné květiny, jiné dekorace, jiný nábytek atd.

A právě nábytku je věnovaný mezinárodní veletrh Meble Polska, který se pořádá každý rok v předjaří ve městě Poznaň.

 

Víme, kam pro inspiraci

Veletrh není jen místem, kde by se scházeli obchodníci se zástupci výrobců nábytku a uzavírali kontrakty. Jde především o místo, kam se jezdí pro inspiraci a nové trendy v oblasti bydlení.

Meble Polska 2020 - inspirace 2

 

V letošním ročníku se na veletrhu sešlo cca 200 výrobců nábytku především z hostující země Polska. K vidění byly běžné i netradiční kousky.

Každý si přišel na své a měl možnost si vybrat, co se mu líbí.

Meble Polska 2020 - inspirace 1

 

I pro nás to byl, jako každý rok, netradiční zážitek. Měli jsme možnost získat inspiraci a připravit své sklady na příchod nového zboží.

Už nyní můžete v našem e-shopu Expedo koupit nábytek některých vystavovatelů, kteří se veletrhu aktivně účastnili. Pořádně si proto prohlédněte naši nabídku.

 

Malá ukázka sortimentu

Většina lidí už je zvyklá na ten nábytek, jaký má doma. Změny jsou proto pomalé, ale rozhodně stojí za to!

Například když vyměníte své staré dřevěné postele za nové čalouněné. Zlepšíte tak svůj spánek a nebudete rušeni otravným vrzáním.

 

Každopádně se podívejte na některé další obrázky z Meble Polska 2020:

Meble Polska 2020 - inspirace 3

Meble Polska 2020 - inspirace 4

Meble Polska 2020 - inspirace 5

Meble Polska 2020 - inspirace 6

 

Meble Polska 2021 se už pomalu chystá

Krátce po skončení Meble Polska 2020 se na oficiálních stránkách objevují informace dalšího nábytkářského veletrhu, Meble Polska 2021. Ten se uskuteční ve dnech 23-26. 2. 2021 a svou účast už potvrdilo přes 200 výrobců nábytku.

My se určitě zase přijdeme podívat a načerpat nové trendy, jako dalších více než 20 tisíc návštěvníků. Kdo ví, možná se tam potkáme ;-)

Sdílet článek na:

zavezeme až k vám


přidáváme hezký nábytek


na veškeré zboží


až do 45 dní