TV stolek LORA RTV 2

1.
2.

Popis produktu

Celý stolek je vyroben z laminátových desek, z nichž přední části jsou navíc pokryté speciální akrylovou vrstvou, která poskytuje naprosto úžasný efekt vysokého lesku, což přidává celému vzhledu na dojmu. Zbytek, nebo-li základní korpus, je vyroben v bílé matné barvě. Díky hranám, opatřené ABS lištou, se stává stolek odolnější a bezpečnější, zejména pro nejmenší. Navíc disponuje moderním LED osvětlením v modré barvě, které celý interiér rozzáří.

TV stolek LORA RTV 2 disponuje třemi skříňkami, jejichž otevírání funguje na principu klasických barů. Tudíž mají výklopná dvířka. V horní části najdete tři otevřené police.

Domů vám přivezeme:

  • moderní RTV stolek,
  • 3x výklopnou skříňku,
  • 3x otevřenou polici,
  • LED osvětlení po obvodu stolku.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

TV stolek LORA RTV 2
-30%

TV stolek LORA RTV 2


Přední části jsou navíc pokryty speciální akrylovou vrstvou, která poskytuje naprosto úžasný efekt vysokého lesku.
150cm x 45,5cm x 34,8cm
  Dostupnost 2-4 týdny
2 930,- Kč 4 190,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní