Taštičková matrace SHEEP

1.

Popis produktu

Taštičková matrace Sheep je středně tvrdá, oboustranná a tvoří ji sedm zón taštičkových pružin. Ty jsou uzavřené v pevných kapsičkách, které se vzájemně nedotýkají, mají různou tvrdost a svými jednotlivými částmi působí na lidské tělo samostatně. Snižuje se tak riziko zhroucení matrace o 30%.

Není proto divu, že patří mezi nejkvalitnější ložnicové produkty ve své cenové třídě. Vše na této matraci slouží zdravému a nerušenému spánku.

Rozšířené informace

Dalším materiálem matrace je polyuretanová pěna, která je rozmístěná po obvodu matrace. Samotná matrace tak má zvýšenou elasticitu, umožňuje dobrou ventilaci a s pomocí vnitřní kokosové vrstvy je zajišťován volný proud vzduchu. Významně se tak zmírňuje růst bakterií a nežádoucích alergenů.

Na povrchu matrace je povlak z kvalitní tkaniniy na zip, s výtažky z Aloe Vera. Je prošívaný, antibakteriální a zabraňuje nadbytečnému pocení. Výška matrace je uvedená včetně potahu.

Nosnost matrace je pro jedno lůžko 120 kg, pro dvoulůžko 260 kg.

Taštičková matrace SHEEP v bodech

  • Pěnová matrace s kokosovou vrstvou,
  • taštičkové 7-mi zónové provedení,
  • oboustranná, středně tvrdá,
  • vhodná pro alergiky,
  • nostnost 120/260 kg,
  • snímatelný potah s Aloe Vera.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Taštičková matrace SHEEP
-30%

Taštičková matrace SHEEP


Na povrchu matrace je povlak z kvalitní tkaniny na zip, s výtažky Aloe Vera.
  Skladem
2 500,- Kč 3 590,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní