Posuvná šatní skříň COCOA

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Posuvná šatní skříň COCOA se stane nezbytnou součástí vaší domácnosti. Jako materiál použil výrobce kvalitní lamino, které se vám neokouká, díky přírodnímu dekoru dubu Sonoma. Zavírání není klasické, nýbrž s posuvným mechanismem. Jako vnitřní uspořádání zde naleznete police i šatní tyč

V celé kolekci COCOA najdete i manželskou postel a noční stoleček, můžete si tak pořídit celý komplet.

Domů vám přivezeme:

  • posuvnou šatní skříň,
  • dekor dubu Sonoma a bílé barvy,
  • vnitřní uspořádání polic + tyč.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní