Lamelový rošt Star, 80x200cm - VÝPRODEJ Č. 559

1.

Popis produktu

Pružinová matrace, která je postavena na pevném dřevěném roštu, tudíž už ji budete moci umístit, kam se Vám zlíbí. Je vyrobena z pružin typu BONELL, díky kterým je matrace značně odolnější vůči deformacím než matrace pěnové. Dále je hypoalergická, středně tvrdá a nosnost je cca 120 kg. Výška je asi 22 cm včetně potahu.

Dovolujeme si vás upozornit:

  • POSLEDNÍ KUS! Velikost 90x200 cm.
  • Jedná se o zboží bez originálního obalu. Matrace jeví známky ušpinění.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Lamelový rošt Star, 80x200cm - VÝPRODEJ Č. 559
-29%

Lamelový rošt Star, 80x200cm - VÝPRODEJ Č. 559


Matrace na pevném dřevěném rámu s pružinami typu BONELL a potahem, pouze nyní ve VÝPRODEJI!
  Skladem
850,- Kč 1 190,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní