Jídelní sestava ASTY

1.
Trhák končí
hodin
minut
vteřin

Popis produktu

Pokud sháníte vhodný nábytek do kuchyně, či jídelny, jídelní sestava ASTY bude trefou do černého. Vrchní pevná deska, sedáky a opěrné části židlí jsou vyrobeny z kvalitního lamina. Celou konstrukci drží robustní nohy stolu a jemné nožky židlí, na které byl použit odolný kov. Povrch lamina zdobí přírodně hnědý dekor dubu Sonoma. Díky správnému tvaru židlí je lehce zasunete celé po opěradlo pod stůl a ušetříte tak spoustu místa. 

Domů vám přivezeme:

  • jídelní sestava,
  • kvalitní lamino,
  • pevný kov,
  • dekor dubu Sonoma.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Jídelní sestava ASTY
-30%

Jídelní sestava ASTY


Jednoduchá jídelní sestava ASTY v dekoru dubu Sonoma se hodí do každé domácnosti.
  Dostupnost
4 110,- Kč 5 890,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní