Dětská postel MEDVÍDEK + matrace + rošt ZDARMA

1.
Trhák končí
hodin
minut
vteřin

Popis produktu

Udělejte svým dětem radost krásnou postelí s grafikou usměvavého médi ve vysokém rozlišení. Motiv médi je univerzální a hodí se pro všechny kluky i holky. Dětská postel MEDVÍDEK se stane jedinečným doplňkem každého dětského pokojíčku. Skončete s nenápadností a rosviťte pokojíček, ve kterém vaše ratolesti tráví každý den. Hravá postel pozvedne náladu nejen dětem, ale i maminkám. Nabízí praktický úložný prostor v podobě prostorné zásuvky na kolejnicích, jejíž velkou předností je snadná manipulace. Navíc nehrozí žádné poničení podlahy, protože se zásuvka nedotýká podlahy. Koberec i parkety zůstanou nadále jako nové. 

Postel je vyrobena z kvalitního lamina, díky čemuž se snadno udržuje. Ochranné zalaminování zabraňuje poškození grafiky. Nemusíte se bát škrábanců ani dětských bitek. Povrch je navíc ošetřen nezávadným bezbarvým lakem. Stačí si jen vybrat rozměr.

Pro větší pocit bezpečí a jistoty disponuje postel ochrannou zábranou, kterou můžete kdykoli oddělat. S levou nebo pravou orientací zábrany si nemusíte lámat hlavu. Stranu si určíte až v pohodlí domova. K posteli dodáváme ZDARMA pružný lamelový rošt FLEX pěnovou matraci se snímatelným a pratelným potahem.

Na co se můžete těšit:

  • na postel ve tvaru zajíce,
  • kvalitní lamino ošetřené nezávadným lakem,
  • kvalitní barevnou grafiku,
  • zásuvku na kolejnicích,
  • univerzální bezpečnostní zábranu,
  • vybraný rozměr,
  • matraci ZDARMA,
  • rošt ZDARMA.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Dětská postel MEDVÍDEK + matrace + rošt ZDARMA
-30%

Dětská postel MEDVÍDEK + matrace + rošt ZDARMA


Pořiďte originální dárek, který překvapí a rozesměje každou dětskou duši. Dětská postel MEDVÍDEK se hodí pro chlapce i ...
85cm x 90cm x 143cm
  Dostupnost 10-15 pracovních dnů
5 420,- Kč 7 790,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní