Čalouněná pohovka LISA

1.

Popis produktu

Čalouněná pohovka LISA je nadčasová varianta moderního sofa, které zapadne do každého pokoje. Pokud se budete chtít po náročném dni natáhnout, stačí malý okamžik a máte sedačku rozloženou na pohodlné lůžko, které je taktéž vhodné pro každodenní spaní. Pevná dřevěná konstrukce zaručuje stabilitu pohovky, pěnové výplň zase pohodlíDeku na přikrytí uschovejte do úložného prostoru. Tři krásné polštářky od nás dostanete zdarma. Vyberte z několika barevných variant tu ideální do vašeho pokoje. Použitá látka čalounění má vlastnosti podobné jako semiš. Je velmi příjemná na dotek, snadno se čistí a je odolná proti oděruNechte se hýčkat pohodlím.

Zapamatujte si:

  • rozkládací pohovka
  • výběr z několika barevných kombinací
  • úložný prostor ZDARMA
  • dekorativní polštářky o velikosti 59 x 67 cm ZDARMA 
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Čalouněná pohovka LISA
-31%

Čalouněná pohovka LISA

4
4
4
Cenově atraktivní sedačka s úložným prostorem, funkcí rozkládání a polštářky zdarma.
195cm x 80cm
  Skladem
4 820,- Kč 6 990,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní