Zrcadlo s LED osvětlením V-01 včetně bezdotykového vypínače + odmlžovač, 160x60 - VÝPRODEJ Č. 716

1.

Popis produktu

Zrcadlo s moderním LED osvětlením zahrnuje LED ZRCADLO + BEZDOTYKOVÝ VYPÍNAČ + ODMLŽOVAČ:

LED zrcadla jsou fascinující zejména svou vysokou kvalitou a exkluzivním vzhledem, který představuje eleganci, ale hlavně luxusní nadčasový kousek. Byly navrženy zejména do koupelen, ale jsou skvělá i jako moderní doplněk do předsíní či ložnic. LED světla dodají celé místnosti nádherné barevné tóny a dostatek světla.

Bezdotykový vypínač

Senzor spustí světlo, přiložením ruky, a to maximálně ve vzdálenosti 5 cm od čidla senzoru. Světlo se tedy rozsvítí aniž byste se dotkli zrcadla. Světlo vypnete opětovným přiložením ruky. Pro správnou funkci vypínače, doporučujeme umístit senzor na místo, kde ostatní předměty budou od něj ve vzdálenosti minimálně 10 cm. Je umístěný v pravém dolním rohu.

Odmlžovač

Odmlžovač, nebo-li ANTI-PÁRA: v zrcadlu je nainstalováno topné tělísko, které vám zajistí čisté zrcadlo bez sebemenšího orošení a páry. Zabraňuje tedy zamlžování zrcadla, i když si napustíte horkou vanu. Funkce odmlžování se nedá vypnout. Nemůže se tedy stát, že by se vám zrcadlo zamlžilo.

POSLEDNÍ KUS!

Dovolujeme si vás upozornit:

  • Úvodní fotografie je ilustrační.
  • Jedná se o zboží bez originálního obalu. 100% stav.
Celková tloušťka zrcadla 27 mm
LED osvětlení ANO
Rozměry LED zrcadla (ŠxV) 160x60 cm
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Zrcadlo s LED osvětlením V-01 včetně bezdotykového vypínače + odmlžovač, 160x60 - VÝPRODEJ Č. 716
-17%

Zrcadlo s LED osvětlením V-01 včetně bezdotykového vypínače + odmlžovač, 160x60 - VÝPRODEJ Č. 716


LED zrcadlo s odmlžovačem pouze nyní ve VÝPRODEJI!
  Skladem
5 450,- Kč 6 590,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní