Zrcadlo COLORADO LS

1.

Popis produktu

Milovníci prostého a zároveň přírodního stylu ocení zrcadlo COLORADO LS. Ač vyrobené z lamina výborně ošálí dekorem imitujícím strukturu dřeva. Dopřejte si komfort v podobě prostorného zrcadla. Netypická šířka 123 cm a výška 84,5 cm mluví sama za sebe. Bude skvělým doplňkem vašeho domova, do kterého opticky vnese více prostoru. Jídelny, předsíně, ložnice anebo koupelny, kamkoliv ho umístíte, budete překvapení, jak obohatí váš prostor. Už teď je vaše spokojenost zaručena.

Máte na výběr hned ze tří provedení dezénua to dub Lefkas tmavý, dub Lanýž (Trufla), anebo kombinace Smooth Grey/dub Lefkas tmavý. Zalíbil se vám tento styl? Pak doporučejeme prohlédnout celou kolekci produktů řady COLORADO.

Domů vám přivezeme

  • zrcadlo s rámem z lamina
  • netypicky široký rozměr 123 cm
  • dekor dle vlastního výběru
ABS/PVC hrana ANO
Barva hnědá
Dekor dub Lefkas tmavý
Šířka 123 cm
Tloušťka materiálu 1,6 - 1,8 cm
Výška 84,5 cm
ABS/PVC hrana ANO
Barva šedá
Dekor dub Lanýž (Trufla)
Šířka 123 cm
Tloušťka materiálu 1,6 - 1,8 cm
Výška 84,5 cm
ABS/PVC hrana ANO
Barva šedá, hnědá
Dekor Smooth Grey/dub Lefkas tmavý
Šířka 123 cm
Tloušťka materiálu 1,6 - 1,8 cm
Výška 84,5 cm
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Zrcadlo COLORADO LS
-19%

Zrcadlo COLORADO LS


Široké zrcadlo z řady COLORADO s rámem, který zdobí struktura dřeva.
123cm x 84,5cm
  Skladem
1 850,- Kč 2 290,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní