Zrcadlo BORRA

1.

Popis produktu

Zrcadlo je důležitou součástí domácnosti. Každý se chce ráno prohlédnout a upravit na celý den. Je jen na Vás, kam ho umístíte, ale my vám doporučujeme zkombinovat ho s dalšími ložnicovými komponenty řady BORRA. Toto zrcadlo vyniká svým jednoduchým zdobením. Je to netradiční kousek, který oslní každého již na první pohled. Vyberte si barvu zdobení, která se Vám bude více zamlouvat.

Domů Vám přivezeme:

  • zdobené zrcadlo,
  • netradiční vzhled,
  • vámi zvolenou barvu zdobení.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Zrcadlo BORRA
-31%

Zrcadlo BORRA


Zrcadlo s jednoduchým a zajímavým zdobením, které doplní Váš interiér.
100cm x 2,2cm x 80cm
  Dostupnost 3-6 týdnů
2 000,- Kč 2 890,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní