Židle BOLZANO K, 48x105x65 cm, OPTIMA 1200/203, fialová - VÝPRODEJ Č. 528

Brzy v prodeji

Kód produktu:

Popis produktu: Židle BOLZANO K, 48x105x65 cm, OPTIMA 1200/203, fialová - VÝPRODEJ Č. 528

Čalouněná židle je vyrobena z kvalitního masivu a potažená tkaninou, která jí dodává moderní vzhled. Budete si tak připadat jako v křesle. Co víc si přát, než pohodlně se usadit ke stolu a vychutnat si požitek z pohodlného sezení a jídla?

Dovolujeme si Vás upozornit:

  • POSLEDNÍ KUS! Optima 1200/203, fialová.
  • Fotografie je pouze ilustrativní, v reálném provedení se může mírně lišit. 
  • Jedná se o zboží bez originálního obalu s možností ušpinění.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

(po-pá: 7-21h, so-ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.