Taštičková matrace THEA

Taštičková matrace THEA

Brzy v prodeji

Popis produktu: Taštičková matrace THEA

Taštičková matrace THEA je oboustranná a disponuje tvrdou a velmi tvrdou tuhostí. Průměr každé pružiny je pouze 25 mm, což poskytuje více než tisíc nezávislých bodů podpory v matraci. Na jedné straně je přírodní, antialergická vložka z kokosových vláken. Druhá strana je vybavena 4 cm vrstvou termoplastické pěny visco. Ta reaguje na teplotu a tlak a dokonale reprodukuje tvar ležící osoby.

Shrnutí:

  • matrace
  • taštičkové pružiny
  • kokosová vložka
  • termoplastická visco pěna
  • tvrdá a velmi tvrdá tuhost
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.