Šatní skříň CINKY D

Šatní skříň CINKY D

Brzy v prodeji

Kód produktu:

Popis produktu: Šatní skříň CINKY D

Skříň CINKY D. Je vyrobena z kvalitního lamina v dekoru bílého lesku a přírodního dřeva. Skříň je rozdělena podle počtu dvířek do dvou nebo tří částí. Každá z nich nabízí vnitřní uspořádání úložného prostoru v podobě jedné police v horní části a šatní tyče. Snadné otevírání zajistí praktické a elegantní úchyty. Možnost výběru počtu dvířek. Lze kombinovat z dalšími produkty řady CINKY.

Shrnutí:

  • šatní skříň
  • vyrobena z lamina
  • volba počtu dvířek
  • šatní tyč
  • elegantní úchyty
Šatní skříň CINKY D
Šatní skříň CINKY D

Návod na montáž: Šatní skříň CINKY D

Montážní návod 0 Montážní návod 1
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, so: 8-14h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Související produkty

Posuvná skříň LAXYGA I
-23%
Doprava
zdarma

Posuvná skříň LAXYGA I

Na pohled velmi elegantní skříň z kolekce LAXYGA.
  Dostupnost 6-8 týdnů
9 360 Kč 12 190 Kč

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.