Rozkládací sedací souprava RONDA, Soro 95/Soro 83, levý roh, poličky vpravo - VÝPRODEJ Č. 748

1.

Popis produktu

Rozkládací sedací souprava RONDA je zosobněním všeho, co si u sedačky můžete přát. Dostatek místa k sezení pro návštěvu i rodinu, jednoduchým mechanismem rozkladatelné na lůžko pro příležitostné spaní, úložný prostor v kolmém rameni a navíc zabudované dřevěné poličky pro dekorační předměty či malou knihovničku.

Tato multifunkční sedačka je na povrchu čalouněná a uvnitř skrývá pevnou dřevěnou MDF konstrukci s jádrem z bonellové pružiny a PUR pěny. Sedačka se hodí jak do obýváku, tak do reprezentivní místnosti nebo hotelového apartmánu.

Dovolujeme si vás upozornit:

  • POSLEDNÍ KUS!
  • Sedačka se s úvodní fotografií může mírně lišit.
  • Jedná se o zboží bez originálního obalu. 100% stav.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Rozkládací sedací souprava RONDA, Soro 95/Soro 83, levý roh, poličky vpravo - VÝPRODEJ Č. 748
-30%

Rozkládací sedací souprava RONDA, Soro 95/Soro 83, levý roh, poličky vpravo - VÝPRODEJ Č. 748


Rozkládací sedačka z pevné konstrukce s poličkami nyní ve VÝPRODEJI!
250cm x 160cm
  Skladem
8 130,- Kč 11 690,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní