Rozkládací jídelní stůl PORT-GLUM

1.

Popis produktu

Chcete pozvat rodinu na oběd, ale nemáte dostatečný prostor, kam návštěvu usadit? Předastavujeme Vám rozkládací stůl PORT-GLUM, který vyřeší tento problém. Díky možnosti rozložení si sami určíte, jak velkou jídelní plochu zrovna potřebujete. Nohy jsou vyrobeny z lakovaného dřeva a deska z lamina o šířce 22 mm. ABS hrany chrání nábytek vůči mechanickému poškození.

K příjemnému posezení vám chybí už jen pohodlné židle. Tak neváhejte a vybírejte v naší nabídce další kousky, kterými si chcete interiér vybavit.

Domů vám přivezeme:

  • jídelní stůl
  • rozkládací mechanismus
  • pevnou jídelní plochu
  • nábytek z kombinace dřeva a lamina
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Rozkládací jídelní stůl PORT-GLUM
-31%

Rozkládací jídelní stůl PORT-GLUM


Rozkládací jídelní stůl s dřevěnými lakovanými nohami a deskou z lamina v přírodních barvách.
80cm x 140-180cm x 76cm
  Dostupnost 10-15 pracovních dnů
5 520,- Kč 7 990,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní