Regál RASOL R3

1.

Popis produktu

Zařizujete si pracovnu a potřebujete pevný regál na šanony? Nebo sháníte knihovnu do obýváku na vaši sbírku knih? Regál RASOL R3 je to pravé. Je zhotovený z dubové dýhy, pod kterou se skrývá kvalitní lamino, pevná kovová konstrukce zajistí stabilitu. Tento regál se stane elegantním a praktickým doplňkem Vaší domácnosti.

Domů vám přivezeme:

  • pevnou kovovou konstrukci,
  • kvalitní poličky z dubové dýhy,
  • styl do vašeho interiéru.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Regál RASOL R3
-30%

Regál RASOL R3


Pevný regál do kanceláře na šanony nebo do obýváku na knihy.
122cm x 42cm x 100cm
  Dostupnost
6 770,- Kč 9 690,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní