Předsíňová sestava KOLOREDO 1

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Předsíň je poslední místnost, kde si můžete prohlédnout svůj oufit, než vyrazíte do ulic. Díky této předsíňové sestavě KOLOREDO 1 dodáte místnosti praktický nábytek.

Věšák se třemi háky poslouží pro pověšení bund, malá komoda pro uložení bot a velké zrcadlo nesmí chybět. Jednotlivé komponenty jsou zhotoveny z kvalitního lamina a opatřeny ABS hranami. Vyberte si z přírodních dekorů ten pravý pro Vás.

Domů Vám přivezeme:

  • předsíňovou sestavu,
  • věšák se třemi háky,
  • komodu na boty,
  • velké zrcadlo,
  • Vámi vybraný dekor.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní