Manželská postel TEXAS bez roštu, 160x200, dub Divoký/bílá lesk - VÝPRODEJ Č. 931

Manželská postel TEXAS bez roštu, 160x200, dub Divoký/bílá lesk - VÝPRODEJ Č. 931

Brzy v prodeji

Popis produktu: Manželská postel TEXAS bez roštu, 160x200, dub Divoký/bílá lesk - VÝPRODEJ Č. 931

Dopřejte si klidné usínání v posteli TEXAS. Toto manželské lůžko bylo pvyrobeno z lamina. Stabilitu zajišťují pevné a vysoké nožky. Vysoké čelo s bílým dekorem vás zaujme na první pohled. Zbytek postele pokrývá přírodní vzor dubu Divokého. Poslední kus Vám nabízíme ve velikosti 160x200, postel tak poslouží jako manželské lůžko.

Dovolujeme si vás upozornit:

  • Rošt ani matrace nejsou součástí objednávky.
  • Jedná se o zboží z výstavy, jež může jevit znaky poškození, ušpinění. Tyto malé nedostatky ovšem nemají na funkčnost vliv.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.