LED stůl s 3D efektem, bílý - VÝPRODEJ Č. 584

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Konferenční stolek s LED RGB osvětlením. Jedná se o jedinečný kousek a netradiční stolek do vašeho pokoje. Barevné RGB pod skleněnou deskou dodá místnosti zajímavý vzhled. Je vyroben z kvalitní dřevotřísky a doplněn o ABS hrany. Součástí je i dálkové ovládání, jímž ovládáte vypínání/zapínání LED, intenzutu barev apod. Maximální dosah ovladače je 10 metrů.

Dovolujeme si vás upozornit:

  • POSLEDNÍ KUS!
  • Fotografie je pouze ilustrativní, poslední kus na vás čeká v dekoru bílém.
  • Jedná se o zboží bez originálního obalu. 100% stav.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní