Křeslo LOTUS, 120x79, sawana16/22 - VÝPRODEJ Č. 1552

Brzy v prodeji

Kód produktu:

Popis produktu: Křeslo LOTUS, 120x79, sawana16/22 - VÝPRODEJ Č. 1552

Křeslo LOTUS

Pokud si zařizujete moderní interiér, nebo se jen po dlouhém dni v práci nemáte kam pohodlně usadit, křeslo LOTUS je přímo pro vás. Jeho povrch je potažen látkou sawana 16/22, což křeslu dodává moderní design. Navíc krásná kombinace hnědé a béžové barvy z něho udělají dominantu vašeho obývacího pokoje.

Dovolujeme si vás upozornit:

  • POSLEDNÍ KUS ve výprodeji!
  • Jedná se o zboží z výstavy nebo ze série, kterýá byla ukonččna ve výrobě,
  • fotografie je pouze ilustrativní.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

(po-pá: 7-21h, so-ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.