Koupelnová skříňka se zrcadlem KARA

1.

Popis produktu

Také je koupelna jednou z nejdůležitějších místností Vaší domácnosti? Vždy když se vrátíte po náročném dni, přemýšlíte, jak se ponoříte do horké lázně a vychutnáte si zasloužený odpočinek? K tomu je ale potřeba kvalitní nábytek. Proto nabízíme koupelnové sestavy, které mohou být srdcem Vašeho domova.

Pokud sháníte pouze jednotlivé komponenty, představujeme Vám tuto koupelnovou skříňku se zrcadlem KARA. Je vyrobena z lamina a opatřena PVC dýhou. Tato kombinace chrání nábytek před poškozením. Laminovaná deska je o tloušťce 16 mm. Tato skříňka nabízí úložný prostor a prohlédnout se můžete v zrcadle.

Líbí se Vám tento styl, a chcete si zmodernizovat celou místnost? Pak není nic jednoduššího, než pořídit celou Koupelnovou sestavu KARA, ke které dodáme i umyvadlo.

Na co se můžete těšit:

  • moderní nábytek do koupelny
  • skříňku se zrcadlem
  • nábytek z lamina opatřený PVC
  • vámi zvolenou barevnou kombinaci
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Koupelnová skříňka se zrcadlem KARA
-31%

Koupelnová skříňka se zrcadlem KARA


Díky této koupelnové skříňce se každé ráno snadno upravíte díky zrcadlu, které je součástí.
80cm x 15cm x 50cm
  Dostupnost 2-4 týdny
1 370,- Kč 1 990,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní