Komoda MATHEW K2S

1.

Popis produktu

Přestaňte žít v provizoriu a zařiďte si interiér tak, jak se vám bude líbit. Komoda MATHEW K2S moderního designu bude vynikat v každém tmavším prostoru. Otevřené police a dvě pohodlné zásuvky vám dopřejí základní komfort v uložení oblečení a jiných dorbností. Nadčasové světlé provedení bílé borovice andersen/congo, systém otevírání bez úchytek a praktický materiál lamino LTD z této komody dělají terno. Velice snadno se udržuje. Stačí vlhký hadřík a je hotovo. Pro lepší funkčnost je nastavena nízkým soklem.

Nemůžete prostě tomuto kousku odolat? V tom případě musíte za každou cenu vidět celou kolekci produktů řady MATHEW.

Co všechno můžete mít?

  • komoda z lamina,
  • 2x zásuvku,
  • bílá barva a congo,
  • moderní systém bez úchytek,
  • sokl.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Komoda MATHEW K2S
-30%

Komoda MATHEW K2S


Komoda MATHEW K2S s otevřenými policemi a dvěma zásuvkami v moderní designu bílé barvy a systému bez úchytek.
141,5cm x 44cm x 75cm
  Dostupnost 3-5 týdnů
3 060,- Kč 4 390,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní