Komoda DIVEDO OVG K2D1SZ

Komoda DIVEDO OVG K2D1SZ

Brzy v prodeji

Popis produktu: Komoda DIVEDO OVG K2D1SZ

Komoda DIVEDO OVG K2D1SZ. Je vyrobena z kvalitní laminové desky o síle 16 mm. Ta je chráněna proti mechanickému poškození a vlhkostí hranou ABS. Spodní část tvoří skříňka, která je rozdělena policí pro lepší uspořádání věcí. Horní část tvoří prostorná zásuvka. Komoda stojí na vysokých plastových nožičkách v černém lesku. Přírodní dekor komody je ozvláštněn dvířky skříňky i zásuvky v bílém lesklém dekoru. Dvířka jsou navíc opatřena drobnými úchyty.

Shrnutí:

  • komoda
  • vyrobeno z lamina
  • hrana ABS
  • skříňka
  • zásuvka
  • stylové nožičky
  • kombinovaný dekor
Komoda DIVEDO OVG K2D1SZ
Komoda DIVEDO OVG K2D1SZ

Návod na montáž: Komoda DIVEDO OVG K2D1SZ

Montážní návod
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.