Komoda COLORADO K4D

1.

Popis produktu

Hledáte krásný nábytek do vašeho domova? Komoda COLORADO K4D čeká právě na vás. Při výrobě bylo použité kvalitní lamino. Předností systému Colorado jsou zejména čela bez úchytek a prostorné skříňě a vitríny s úložným prostorem včetně pohodlných zásuvek.

Komoda se skládá ze čtyř dvířek se spoustou úložného prostoru uvnitř. Nabízíme ve 3 různých dekorech: dub Lefkas tmavý, dub Truflový (šedý dub Sonoma) nebo dub Lefkas tmavý v kombinaci s barvou Smooth Grey.

Zapamatujte si:

  • komoda z lamina
  • čtyři dvířka
  • tři barevné varianty
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Komoda COLORADO K4D
-31%

Komoda COLORADO K4D


Dlouhá nízká komoda COLORADO K4D se čtvercovými dvířky a systémem bez úchytek.
170cm x 43cm x 48cm
  Dostupnost 3-5 týdnů
2 940,- Kč 4 290,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní