Projektový manager e-commerce

Vysoké Mýto/Tuněchody
Nástup: 05/2021

Společnost Expedo nábytek se zabývá online prodejem nábytku a vzhledem k rozvoji naši společnosti hledáme do týmu na pracovní pozici PROJEKTOVÉHO MANAGERA.

Náplň práce: vývoj e-shopu a informačního systému, koordinace vývoje aplikace, zodpovídat za termíny, rozpočet, povedete projektovou dokumentaci, budete spolupracovat se Scrum masterem a produktovým manažerem/ vlastníkem produktu, setkávání s kolegy vývojáři na denních stand-upech i týdenních scrumech, kde budete řešit aktuální otázky i strategie

Požadujeme: zkušenosti s realizací podobných projektů, porozumění potřebám firmy a zkušenosti s procesy internetového prodeje a e-commerce obecně, strategické uvažování, samostatnost v rozhodování, zodpovědný přístup, zkušenost s nástroji jako je JIRA, Confluence, přehled o architektuře e-shopu, běžná orientace v ERP, UX a online marketingu

Platové ohodnocení: Výše platu bude stanovena na základě dosavadních zkušeností uchazeče.

Nabízíme: možnost spolupracovat na vzniku velkého projektu na míru, pravidelné vzdělávání, notebook, mobil, motivační bonusy, možnost být autorem a propagátorem změn, možnost pracovat s moderními technologiemi a nástroji, příjemnou pracovní atmosféru

Kontakt
Expedo s.r.o.V Kasárnách č.p. 909,Litomyšlské Předměstí566 01 Vysoké Mýto
+420 737 446 573prace@expedo.cz

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, so: 8-14h, ne: 13-20h