Řidič do 3,5 t – řidičské oprávnění B

Tuněchody
Nástup: 05/2021

Společnost Expedo nábytek se zabývá online prodejem nábytku a vzhledem k rozvoji naši společnosti hledáme do týmu na pracovní pozici řidiče do 3,5 t.

Náplň práce: rozvoz zboží zákazníkovi, zodpovědnost za vozidlo a jeho provozuschopnost, údržbu a běžné opravy, kontrola naložení vozidla a zabezpečení nákladu, vedení záznamů o provozu vozidla, zodpovídá za doklady rozváženého zboží

Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů, dobrou fyzickou kondici, odolnost proti stresu, komunikativní a příjemné vystupování, praxe na obdobné pozici výhodou, schopnost pečlivé a samostatné práce, organizační schopnosti

Platové ohodocení: 35.000 Kč

Nabízíme: zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, práce 4 dny v týdnu, nadprůměrné stabilní platové ohodnocení, další peněžní odměny, zaměstnanecké benefity, rodinné prostředí a individuální přístup.

Kontakt
Expedo s.r.o.V Kasárnách č.p. 909,Litomyšlské Předměstí566 01 Vysoké Mýto
+420 737 446 573prace@expedo.cz

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, so: 8-14h, ne: 13-20h