Jídelní stůl ALVIN

1.

Popis produktu

Moderní jídelní stůl ALVINpro 10 osob. Podstavec je z leštěné oceli, deska stolu je z kvalitního lamina. Pokud potřebujete na každou příležitost jinou délku stolu, tak tento je trefa do černého - délku můžete upravovat od 140 - 200 cm nebo 160 - 220 cm.

Domů vám přivezeme:

  • desku z kvalitního lamina,
  • originální nohy s ocelovým podstavcem,
  • moderní vzhled stolu.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Jídelní stůl ALVIN
-31%

Jídelní stůl ALVIN


Jídelní stůl z kolekce ALVIN, který nabízí místo až pro 10 osob.
85cm x 200cm x 75cm
  Dostupnost
15 690,- Kč 22 590,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní