Jídelní sestava MIT

1.

Popis produktu

Zařizujete novou jídelnu, či kuchyň? Důležitým prvkem je určitě výběr jídelního stolu s židlemi. Prohlédněte si naši jídelní sestavu MIT, která se skládá ze čtyř židlí a čtvercového stolu. Vrchní deska spolu se sedáky jsou vyrobeny z kvalitního lamina, které je pokryto přírodním dekorem dubu Sonoma. Na výrobu nožiček a opěrné části byl použit pevný kov. Tyto části jsou pokryty barvou hliníku. Pořiďte si kvalitní nábytek, u kterého se budete scházet s celou rodinou.

Domů vám přivezeme:

  • jídelní sestavu,
  • čtyři židle,
  • čtvercový stůl,
  • kvalitní lamino,
  • kovové části barvy hliníku.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Jídelní sestava MIT
-30%

Jídelní sestava MIT


Sestava do kuchyně, či jídelny, která se skládá ze čtyř židlí a čtvercového stolu.
  Dostupnost
3 610,- Kč 5 190,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní