Dětský regál JAKUB 90 velký, color, bílý/červený - VÝPRODEJ Č. 321

1.

Popis produktu

Máte doma malého školáka a zařizujete pokojíček? Dětský regál Jakub velký color tam rozhodně nesmí chybět. Základ tvoří pevné kvalitní lamino. Barevné detaily jsou chráněny speciálním laminátem. Ten má za úkol zvýšit ochranu proti poškrábání, ničení, ale i zvyšuje odolnost vůči vodě a tzv. mokrému znečištění. Barvy jsou obecně výrazným doplňkem, který zlepšuje náladu, prohlubuje fantazii a rozjasní každou dětskou tvář.

Dovolujeme si Vás upozornit:

  • POSLEDNÍ KUS! Barva bílá/červená.
  • Může se jednat o zboží bez originálního obalu. 100% stav.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Dětský regál JAKUB 90 velký, color, bílý/červený - VÝPRODEJ Č. 321
-31%

Dětský regál JAKUB 90 velký, color, bílý/červený - VÝPRODEJ Č. 321


Dětský regál s policemi ve veselých barvách vhodný pro každého studenta, pouze nyní ve VÝPRODEJI!
90cm x 40cm x 140cm
  Skladem
1 990,- Kč 2 890,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní