Dětská pružinová matrace INGA

Dětská pružinová matrace INGA

Brzy v prodeji

Popis produktu: Dětská pružinová matrace INGA

Dětská pružinová matrace INGA disponuje středně tvrdou tuhostí. Její struktura je založena na vložce z odolných bonellových pružin, které byly vyrobeny z vysoce kvalitního drátu se zvýšeno odolností. Jejich výhodou je správná cirkulace vzduchu. Vyznačují se tím, že čím větší je tlak, tím větší je odpor povrchu pružin. Jádro je ze všech stran obklopeno PUR pěnou T25.

Shrnutí:

  • dětská matrace
  • bonellové pružiny
  • PUR pěna
  • středně tvrdá tuhost
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.