Dětská patrová postel FOX 3 color + matrace + rošt ZDARMA, 184x80, bílá/vláček/modrá - VÝPRODEJ Č. 315

1.

Popis produktu

Sháníte místo pro uložení svých miláčků, nebo i jejich kamarádů? Tato postel řeší hned 3 místa. Patrové postele jsou opatřeny o bezpečností zábaranu. Dále disponuje univerzálním žebříkem, úložným prostorem, rošty a matracemi. Matrace je vyrobena z vysoce kvalitní PUR pěny se zvýšenou pevností. Součástí je i snímatelný, na zip uzavíratelný potah, který je antialergický a lze jej běžně prát v pračce. Vyřezávaný vzor na čelech krásně doplní celkový vzhled.

Dovolujeme si Vás upozornit:

  • POSLEDNÍ KUS! Velikost 184x80, dekor bílá/modrá, vzor výřezu - vláčci. Fotografie se může s reálným vzhledem postele v detailech lišit.
  • Může se jednat o zboží bez originálního obalu. 100% stav.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

(po-pá: 7-21h, ne: 13-20h)

Můžete se zeptat na vše *

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vždy ho ochotně vyneseme do patra.
Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.

Naposledy navštívené produkty

Dětská patrová postel FOX 3 color + matrace + rošt ZDARMA, 184x80, bílá/vláček/modrá - VÝPRODEJ Č. 315
-30%

Dětská patrová postel FOX 3 color + matrace + rošt ZDARMA, 184x80, bílá/vláček/modrá - VÝPRODEJ Č. 315


Patrová postel v klučičích barvách s výřezy, rošty a matracemi pouze nyní ve VÝPRODEJI!
86cm x 170cm x 190cm
  Dostupnost Již není dostupné
7 380,- Kč 10 590,- Kč
zavezeme až k vám
na vaše přání
na veškeré zboží
až do 45 dní