Dětská patrová postel DOBBY 3 color s potiskem + matrace + rošt ZDARMA, 190x80, šedá/vzor D08/H08 - VÝPRODEJ Č. 1431

Dětská patrová postel DOBBY 3 color s potiskem + matrace + rošt ZDARMA, 190x80, šedá/vzor D08/H08 - VÝPRODEJ Č. 1431

Brzy v prodeji

Kód produktu:

Popis produktu: Dětská patrová postel DOBBY 3 color s potiskem + matrace + rošt ZDARMA, 190x80, šedá/vzor D08/H08 - VÝPRODEJ Č. 1431

Patrová postel DOBBY 3 color je praktická a vhodná do každého dětského pokojíčku, do kterého se musí vejít dva sourozenci. Postel navíc disponuje přistýlkou. Návštěva kamaráda tak nemusí brzy končit a může vesele pokračovat až do příštího dne. Nebojte se oživit pokojíček. Čela postelí jsou ozdobena obrázky vždy z jedné strany - v tomto případě jde o kočku. Další předností postele je velký úložný prostor v podobě objemné zásuvky na kolečkách.

Postel je vyrobena z kvalitního lamina, které není náročné na údržbu. Konstrukci dodáváme ve dvou barvách, Vyberte si tu, která je blíž vašemu srdci. Grafika ve vysokém rozlišení je opatřena ochrannou vrstvou, která zabraňuje poničení obrázku. Povrch je navíc ošetřen nezávadným bezbarvým lakem

Pro větší pocit bezpečí a jistoty disponuje postel bezpečnostními zábranami. S levou nebo pravou orientací žebříku si nemusíte vůbec lámat hlavu. Stranu si určíte až v pohodlí domova. K posteli dodáváme ZDARMA pružný lamelový rošt FLEX pěnovou matraci se snímatelným a pratelným potahem.

Upozornění pro zákazníky:

  • Jedná se o zboží z ukončené série.
  • Fotografie jsou ilustrační.
  • Zboží bez závad, barva viz. Parametry, vzor Kočka, 100% stav.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, so: 8-14h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Hodnocení a recenze zákazníků

Doprava zdarma po celé ČR

Doprava zdarma po celé ČR

Vy nakupujete, my prodáváme, my dovezeme. Pravidlo, které platí po celé České republice. Zdarma a přímo domů. Vlastní vozy, naši řidiči. Můžete se spolehnout. Nikdy nenecháme zboží na ulici. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

Možnost vrácení do 45 dnů

Možnost vrácení do 45 dnů

Nakupujete na internetu. Na zboží si nesáhnete, nevyzkoušíte. Bojíte se, že nebudete spokojeni? Žádný strach. S námi se bát nemusíte. Naprosto to chápeme. Nakupovat na dálku je prostě risk. Máte čas na rozmyšlenou. Po doručení zboží získáváte celých 45 dnů. Pokud zboží nechcete, vrátíte nám ho bez udání důvodu a my pošleme peníze zpět. Neriskujte, když nemusíte.

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

Stejně jako v kamenném obchodě, i na e-shopu existují pravidla, která musíme všichni dodržovat. Schovávejte si prosím doklady, faktury. Nezapomeňte, i u nás máte možnost reklamovat zboží až do dvou let od zakoupení produktu. Spolupráce s námi je otevřená. Chceme, abyste o všem věděli.