Zařizujeme

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
19.5.2022

Trendem posledního roku je nevšední design. Dodejte jídelně špetku originality – kombinujte odlišné styly židlí i jednoho stolu. Ano, nebojte se moderních, ani retro kousků. Sáhněte po pastelových či výrazných tónech v kombinaci s masivem a kovem. Výsledek vás zaručeně překvapí.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
12.5.2022

Víte, že 15.5. patří rodinám? Na tento den připadá Mezinárodní den rodin, skvělá příležitost na koupi nové a prostorné sedačky. Sedací souprava je centrem veškerého dění v celé domácnosti. Přinášíme vám 10 tipů na sedací soupravy pro velké rodiny.

Inspirace
Markéta Etrychová
14.4.2022

Sháníte venkovní nábytek na terasu nebo balkon? S prvními jarními dny nastal ten správný čas na koupi nového posezení. Poradíme vám, na co si dát pozor a podle čeho vybírat. Inspirujte se a vybírejte s námi. Užijte si slunečné dny na novém zahradním nábytku s rodinou a přáteli.

Inspirace
Markéta Etrychová
17.3.2022

Příroda se opět probouzí k životu. Probuďte i svůj domov. Vneste do něj jarní svěžest a novou energii. Přivítejte první jarní dny a vyzdobte si všechny místnosti do světlých barev, doplňte ho čerstvými květinami a dekoracemi. Jarní interiér musí být vzdušný a plný světla. Inspirujte se několika tipy, které zvládnete raz dva.

Inspirace
Markéta Etrychová
24.2.2022

Zařizujete nebo vylepšujete ložnici? Postavte si sen, ve kterém se vám bude krásně spát i usínat. Ložnice je místem pro odpočinek, kde tělo i mysl načerpá novou energii do dalšího dne. Dodejte místnosti vzdušnost a lehkost, které navodí pocit uvolnění a klidu. Poradíme vám, na co myslet a čemu se naopak raději vyhnout.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
17.2.2022

Často opomíjená místnost, kterou stavíme na vedlejší kolej. Předsíň je však vizitkou každého domova a místem, kde vítáme každou návštěvu. Většinou se jedná jen o malou tmavou chodbičku, někteří však vlastní velké vstupní haly. V obou případech dbejte na útulnost a světlost. Inspirujte se několika jednoduchými triky a proměňte předsíň v přírodních tónech.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
3.2.2022

Prostupující světlo velkými okny, jemné barvy a designové prvky vám pomohou proměnit ložnici v místo plné energie. S přicházejícím jarem zažeňte chmurné nálady, vdechněte ložnici svěžest. Prozradíme vám několik zaručených tipů, díky kterým bude ložnice volně dýchat. Důmyslné propojení jednotlivých elementů zajistí pohodlí a požadovanou útulnost.

Inspirace
Markéta Etrychová
27.1.2022

Very Peri! Znáte tento odstín fialové, která byla vyhlášena barvou pro letošní rok 2022? Nechybí jí sebevědomí a kreativita. Spojení věrnosti se stálostí modré a vzrušení červené vytváří skvělou kombinaci v podobě trendy fialového odstínu - Very Peri. Inspirujte se a využijte barvu změny se vším všudy i ve svém interiéru.

Inspirace
Markéta Etrychová
9.12.2021

V jednoduchosti je krása – heslo skandinávského stylu. Pro jeho vzdušnost a inspiraci z přírody je tolik oblíbený, a to nejen ve skandinávských zemích. Severské zimy jsou velice chladné a tuhé, drsnou přírodu a nedostatek světla si Skandinávci kompenzují prosvětleným bydlením. Domácnosti zařizují v jemných tónech a zdobí propracovanými doplňky.

Inspirace
Malý byt
Poradna
Markéta Etrychová
18.11.2021

Předsíň a chodba jsou prostory, které musí splňovat praktické, ale i designové požadavky. I malé předsíně lze zařídit funkčně a najít místo pro uložení bot, svršků i dalších nezbytností jako jsou klíče či vonné difuzéry. Přečtěte si několik tipů, co by nemělo chybět v každé předsíni.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek