Malý byt

Dětský pokoj
Inspirace
Malý byt
Poradna
Markéta Etrychová
28.4.2022

Řešíte, jak vměstnat dvě děti do jednoho dětského pokoje? Tento problém nastane především v menších bytech. A věřte, že to jde! Důležité je myslet na několik základních pravidel. Pamatujte, že dětský pokoj zařizujete na několik let a vybavení by mělo s dětmi alespoň nějaký čas růst. Právě proto plánujte dopředu a počítejte s tím, že se nároky dětí v průběhu let mění.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
6.1.2022

Čalounění sedaček i dalšího nábytku snadno pohlcuje pachy z okolí. Skvrny vznikají neustále, pokud máte domácí mazlíčky nebo malé děti, odstraňování skvrn z nábytku řešíte ještě častěji. Známe několik triků na odstranění skvrn i zápachu z nejnamáhavějších kusů nábytku v obývacím pokoji. Zatočte s odolnými skvrnami a zápachem efektivně.

Inspirace
Malý byt
Poradna
Markéta Etrychová
18.11.2021

Předsíň a chodba jsou prostory, které musí splňovat praktické, ale i designové požadavky. I malé předsíně lze zařídit funkčně a najít místo pro uložení bot, svršků i dalších nezbytností jako jsou klíče či vonné difuzéry. Přečtěte si několik tipů, co by nemělo chybět v každé předsíni.

Inspirace
Jiří Neužil
4.11.2021

Koupili jste do nového obývacího pokoje krásnou sedací soupravu přesně podle vašich představ? Perfektní! Pak už zbývá jen vybrat hezký konferenční stolek, který ji bude dokonale doplňovat. Výběr stolku ale není zdaleka tak snadný, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Konferenční stolek musí s pohovkou a dalšími prvky interiéru ladit vizuálně a zároveň i prakticky. Zkrátka tak, aby vám poskytoval maximální komfort. Pokud nevíte, jak vybrat ideální konferenční stolek, nezoufejte. V následujících 4 krocích vám poradíme, jak při výběru postupovat.

Inspirace
Malý byt
Jiří Neužil
7.10.2021

Lámete si hlavu nad tím, jak zařídit malý byt? Věřte, že bydlení v garsonce nemusí znamenat ústupky ve vašich představách o stylu a designu bydlení. Málo prostoru nutně neznamená velké komplikace s jeho vybavováním.

Inspirace
Malý byt
Jiří Neužil
2.7.2021

Zařizujete si nové bydlení, ale rozloha bytu vám příliš možností nedává? Každý centimetr nábytku u vás hraje zásadní roli? Nezoufejte! I malý byt má své kouzlo a šikovně zvolený nábytek ho jen podtrhne. Obzvláště důležitý je pak výběr vhodné pohovky, která je v malém obývacím pokoji středobodem veškerého dění. A to často zcela doslova.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
17.5.2021

Společnými silami založili dnes prosperující firmu, 3K Architects. Dva mladí architekti z Pardubic, kteří se pyšní ne jedním oceněním. Uvažujete nad rekonstrukcí starého domu nebo výstavbou toho nového? Pak Roman Kučírek a Jan Komárek vám poradí jak na to. Vyvíjí se česká architektura k lepšímu a změnila pandemie covid budování domovů v českých rodinách? To vše a mnohem více se dozvíte přímo od samotných společníků pardubické firmy 3K Architects.

Inspirace
Malý byt
Markéta Etrychová
3.3.2021

Stále běžnějším řešením je spojení ložnice a obývacího pokoje. Jak prostor zařídit kreativně a zcela funkčně? Podívejte se na několik tipů, jak zakomponovat postel do obýváku a zachovat požadované soukromí a klid jako v samostatné ložnici. 

Malý byt
Markéta Etrychová
18.2.2021

Nedostatek úložného prostoru vyřešíte snadno i v malém bytě. Využijte veškerý volný prostor od podlahy až ke stropu. Prohlédněte si naše tipy na nábytek do ložnice i obýváku za nízké ceny s dopravou zdarma.

Inspirace
Malý byt
Markéta Etrychová
2.2.2021

Zařizujete nebo rekonstruujete malou koupelnu a přemýšlíte, jak na maximum využít všechen prostor? Přinášíme vám několik tipů, jak vyřešit i ten nejmenší prostor k vaší spokojenosti.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek