Inspirace a trendy

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
19.5.2022

Trendem posledního roku je nevšední design. Dodejte jídelně špetku originality – kombinujte odlišné styly židlí i jednoho stolu. Ano, nebojte se moderních, ani retro kousků. Sáhněte po pastelových či výrazných tónech v kombinaci s masivem a kovem. Výsledek vás zaručeně překvapí.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
12.5.2022

Víte, že 15.5. patří rodinám? Na tento den připadá Mezinárodní den rodin, skvělá příležitost na koupi nové a prostorné sedačky. Sedací souprava je centrem veškerého dění v celé domácnosti. Přinášíme vám 10 tipů na sedací soupravy pro velké rodiny.

Dětský pokoj
Inspirace
Malý byt
Poradna
Markéta Etrychová
28.4.2022

Řešíte, jak vměstnat dvě děti do jednoho dětského pokoje? Tento problém nastane především v menších bytech. A věřte, že to jde! Důležité je myslet na několik základních pravidel. Pamatujte, že dětský pokoj zařizujete na několik let a vybavení by mělo s dětmi alespoň nějaký čas růst. Právě proto plánujte dopředu a počítejte s tím, že se nároky dětí v průběhu let mění.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
21.4.2022

Gaming desk neboli herní stůl je nepostradatelným pomocníkem pro milovníky počítačových her. Důležitou roli hraje také židle, která musí zabezpečit pohodlí i během dlouhého sezení. Víte, v čem se liší herní stůl od toho klasického? Vybrali jsme pro vás několik tipů.

Inspirace
Markéta Etrychová
14.4.2022

Sháníte venkovní nábytek na terasu nebo balkon? S prvními jarními dny nastal ten správný čas na koupi nového posezení. Poradíme vám, na co si dát pozor a podle čeho vybírat. Inspirujte se a vybírejte s námi. Užijte si slunečné dny na novém zahradním nábytku s rodinou a přáteli.

Inspirace
Markéta Etrychová
24.3.2022

Poznejte kouzlo Urban Gardening, který je velkým trendem posledních několika let. Městské zahradničení též Urban Gardening umožní pěstovat a sklízet čerstvou zeleninu či bylinky ve městě na své terase nebo balkoně. Nevzdávejte se rostlin, květin, ani vlastnoručně vypěstované zeleniny. Zařiďte si malou oázu klidu v centru města.

Inspirace
Markéta Etrychová
17.3.2022

Příroda se opět probouzí k životu. Probuďte i svůj domov. Vneste do něj jarní svěžest a novou energii. Přivítejte první jarní dny a vyzdobte si všechny místnosti do světlých barev, doplňte ho čerstvými květinami a dekoracemi. Jarní interiér musí být vzdušný a plný světla. Inspirujte se několika tipy, které zvládnete raz dva.

Inspirace
Markéta Etrychová
10.3.2022

Na první jarní tedy, 21.3. připadá také Mezinárodní den zdravého spánku. Víte, kolik hodin denně bychom měli spát a čemu se před usínáním vyhnout? Zopakujme si základní pravidla, která podpoří klidný spánek a regeneraci celého těla. A možná právě na Mezinárodní dne zdravého spánku je správný čas na koupi nové matrace či celé postele.

Inspirace
Péče o nábytek
Jiřina Slavíčková
3.3.2022

Jistě každý z nás někdy zažil pohled do neuspořádané skříně. Ideálně ve chvíli, kdy například spěcháme do zaměstnání nebo na schůzku a nemůžeme najít své oblíbené džíny. Pokud ve vašem šatníků vládne chaos, máme pro vás pár tipů, jak si svůj šatník trvale zorganizovat a udělat z něho příjemnější místo.

Inspirace
Markéta Etrychová
24.2.2022

Zařizujete nebo vylepšujete ložnici? Postavte si sen, ve kterém se vám bude krásně spát i usínat. Ložnice je místem pro odpočinek, kde tělo i mysl načerpá novou energii do dalšího dne. Dodejte místnosti vzdušnost a lehkost, které navodí pocit uvolnění a klidu. Poradíme vám, na co myslet a čemu se naopak raději vyhnout.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek