VÝNOS ZDARMA → ke každé srpnové objednávce se sedací soupravou

Expedo radí

Inspirace
Markéta Etrychová
11.8.2022

Oslaďte si život během léta rychlými a osvěžujícími zákusky. Přinášíme vám 3 snadné recepty, které zvládnete za pár minut, navíc potěší každého člena domácnosti. Nepečené dezerty jsou oblíbené především v teplých měsících. Při přípravě využijete i čerstvé ovoce ze své zahrádky. Jdeme na to.

Inspirace
Péče o nábytek
Poradna
Markéta Etrychová
4.8.2022

Ratanový nábytek na zahradu se stále těší velké oblibě. A není se čemu divit. Odolnost a pevnost symbolizují přírodní i umělý ratan. Víte, jak se o zahradní nábytek z ratanu starat, aby vám vydržel dlouho jako nový? Přinášíme vám snadné tipy, jak pečovat o nábytek z umělého i přírodního ratanu.

Inspirace
Markéta Etrychová
28.7.2022

Proměna ložnice nemusí stát majlant. Efektivní změny docílíte rychle a levně se správně zvolenými dekoracemi, textiliemi nebo multifunkčním nábytkem. Hra barev a světla společně dokážou vytvořit z ložnice nový prostor. Vsaďte na barvy odpovídající danému období či náladě. Uvidíte, že dosáhnout kýženého efektu pomocí maličkostí je snadné a navíc zábavné.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
14.7.2022

Srdečná atmosféra a teplo domova. Takto lze několika slovy charakterizovat rustikální styl, který vás obklopí zemitými barvami a masivním nábytkem. Kvalitní řemeslná práce a přírodní materiály nemusí ale vždy působit jako u babičky na chalupě. Rustikální styl si nalezl svoje místo v moderních domovech, ať už v domech či panelákových bytech. Inspirujte se!

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
30.6.2022

Tradiční materiály, chalupaření a venkov symbolizují venkovský styl. Jeho optimismus a kouzlo si podmaní každého. Jedinečný prostor, ze kterého sálá teplo domova můžete mít raz dva. Poradíme vám několik tipů, jak na jídelnu ve venkovském stylu. Inspiraci hledejte v babiččině kuchyni.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
23.6.2022

Horké letní dny a noci nás upozorňují na přicházející léto. Rtuť teploměru míří k tropickým hodnotám a kvalita spánku strmě klesá. Tělo vyžaduje plnohodnotný spánek, který ovlivňuje naše výkony v dalším dnu. Vyspěte se dorůžova. Sáhněte po ložním prádle, které vás ochladí.

Inspirace
Markéta Etrychová
16.6.2022

Teplé večery přímo vybízí ke grilování a přípravě dobrého jídla i pití ve společnosti rodiny či přátel. Zahajte grilovací sezónu stylově a bez masa. Nedostatek fantazie vás překvapit nemůže. Přinášíme vám vegetariánské dobroty na gril. Posaďte se s námi, uvařte si s námi!

Inspirace
Malý byt
Poradna
Markéta Etrychová
9.6.2022

Zařídit předsíň může být snadné i s omezeným rozpočtem. Dbejte především na praktické využití, ale také celkový vzhled. Velkou roli při výběru nábytku hraje rozměr předsíně, přítomnost okna nebo prosklení vchodových dveří. Přinášíme vám několik osvědčených tipů, jak zařídit předsíň do 10.000Kč.

Dětský pokoj
Inspirace
Markéta Etrychová
2.6.2022

Na očekávaný příchod miminka chcete být dokonale připraveni? Věřte, že miminko v prvních měsících života není nikterak náročné. Můžete se však připravit i na nadcházející batolecí roky. Zařiďte dětský pokojíček pro miminko správně. Přinášíme vám několik tipů, jak na to.

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
26.5.2022

Vychutnejte si teplé večery na zahradě nebo terase plnými doušky. Přinášíme vám netradiční tipy na stolování pod širým nebem. Ať už si budete užívat stolování ve dvou nebo s partou kamarádů důležité je vysoké pohodlí pro všechny. Zapůsobit na návštěvu můžete i neformální večeří či obědem na zahradě. Inspirujte se.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek