Expedo pomáhá

Inspirace
Poradna
Markéta Etrychová
19.4.2022

Tělovýchovná jednota Luže, oddíl kopané působí v malém městě již od roku 1932. Za 90 let prošlo místním hřištěm mnoho hráčů, proběhlo nespočet tréninků a turnajů. Akce k významnému jubileu spolku proběhne 1.- 2.7.2022 na fotbalovém hřišti v Luži. Expedo bude u toho!

Dětský pokoj
Markéta Etrychová
13.4.2022

V uplynulém měsíci jsme opět pomáhali v pěstounské rodině. Darovali jsme vybavení do dětského pokoje pro devítiletého chlapce, který měl přejít do ústavní péče.

Péče o nábytek
Markéta Etrychová
1.3.2022

Expedo nábytek pomáhá i v letošním roce 2022. Česká republika přijímá uprchlíky z Ukrajiny, kteří prchají před válkou, která na jejich území panuje již od 24.2.2022. Rok dvojek tedy zatím nepřinesl mnoho šťastných chvil pro východní „sousedy“ z Ukrajiny.

O nás
15.2.2022

Dominik Ráliš je mladou nadějí pardubického bikrosového klubu BMX Pardubice. V necelých jedenácti letech má za sebou nemalé úspěchy – dvojnásobný Mistr České republiky, vítěz Mistrovství Evropy v lotyšské Valmieře, druhé místo na Mistrovství světa v Zolderu, a řadu dalších výher a umístění na podiích na Evropských pohárů.

O nás
Markéta Etrychová
16.11.2021

Na start 5. ročníku Tarzan závodu v Koldíně se zapsalo celkem 442 malých závodníků z celé republiky. Podle pořadatelů se závod řadí mezi největší tuzemské překážkové závody pro děti. Akci konanou 25.9.2021 v malé obci Koldín v okrese Ústí nad Orlicí, navštívilo více než 1200 lidí. Firma Expedo již po několikáté podpořila závod finanční částkou.

Markéta Etrychová
16.7.2021

Rádi pomůžeme tam, kde je potřeba. S radostí jsme darovali postýlky pro miminka a dětský stan Teepee. V létě letošního roku jsme obdarovali pěstounskou rodinu na přechodnou dobu, která si vzala do péče dvě malá miminka.

Markéta Etrychová
1.7.2021

Velmi si vážíme práce všech lékařů a zdravotníků, a proto nám bylo potěšením darovat do Fakultní nemocnice Olomouc sedací soupravu a křeslo pro tým zdravotníků na centrálních operačních sálech a zpříjemnit jim tak přestávky mezi operacemi.

O nás
Jiřina Slavíčková
21.1.2021

Domče bylo teprve 11 let, když onemocněla závažnou formou rakoviny zvanou Hodgingův lymfom, který zasáhl její průdušky a musela být hospitalizována v brněnské nemocnici. Jakékoliv onemocnění dokáže významně zasáhnout do našich životů a obzvláště pak, pokud se jedná o děti.

 

 

O nás
Markéta Etrychová
1.9.2020

Prázdninovou charitativní akci „Léto pro Lindu“ podpořila i naše společnost Expedo. Tentokrát jsme finančně podpořili čtrnáctiletou dívku, která byla ještě před několika málo měsíci zdravá a plná síly. Expedo nábytek působí na trhu již několik let a snaží se mimo jiné pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Ať formou věcných darů nebo finančních obnosů.

O nás
Markéta Etrychová
18.8.2020

Nábytek Expedo je na trhu již pěknou řádku let. Dnes je z ní velká společnost, která působí v několika zemích po celé Evropě. Chlubit se může vlastní dopravou, která je zcela zdarma kamkoliv a kdykoliv. A protože dobrých skutků není nikdy dost, Expedo se zapojilo do pořadu, který má pomoci lidem s nelehkým osudem.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek