Vybíráme správnou orientaci rohu sedačky

Vojtěch Král
3.10.2019

Orientujete se, co znamená sedačka s pravý rohem, s levým rohem? Víte, jak je od sebe bez problémů poznáte? Pokud si nejste jistí, náš příspěvek vám určitě pomůže.

Vybíráme správnou orientaci rohu sedačky

Rohová Sedací souprava je krásný a praktický kus nábytku. Své uplatnění najde v každém obývacím pokoji.

Pokud si navíc vyberete rozkládací sedačku s úložným prostorem, získáte tak místo pro ukládání lůžkovin a spací plochu pro návštěvy apod.

 

Pravý nebo levý roh?

Před každým nákupem nábytku je potřeba si položit otázku: Kde bude umístěn? U rohově orientovaného to platí dvojnásob, protože budeme jen těžko spokojeni s umístěním sedačky s pravým rohem do levého rohu.

Je potřeba využít trochu představivosti a postavit se před imaginární sedací soupravu tak, aby jste se na ni dívali čelem. Pokud bude roh po vaší pravé ruce, jedná se o sedačku s orientací vpravo. Pokud bude roh po vaší levé ruce, jedná se o sedačku s orientací vlevo.

Rohová rozkládací sedačka PAMELA.jpg (469 KB)

 

Malý test na závěr

Na samotný konec si uděláme malý test, ano? Jaká je orientace rohu výše uvedeného obrázku rohové rozkládací sedačky PAMELA?

Pokud jste odpověděli, že je orientace rohu pravá, máte to špatně! Orientace rohu sedačky je levá, roh je po vaší levé ruce, straně.

Sdílet článek na:

Komentáře

Vložit komentář

Pro tento článek nebyly prozatím vloženy žádné komentáře.


na veškeré zboží


zavezeme až k vám


až do 45 dní


přidáváme hezký nábytek