VÝNOS ZDARMA → ke každé srpnové objednávce se sedací soupravou

Máme dopravu zdarma: Vždycky

Tým Expedo
16.7.2020

Proč jsme se rozhodli pro vlastní dopravu v ČR a dalších zemích v Evropě? Důvodů bylo více, ale tím rozhodujícím se stala spokojenost zákazníků. Přečtěte si o vlastní dopravě Expedo nábytek a také o tom, jak u nás probíhá doručování.

Máme dopravu zdarma: Vždycky

24 dodávek

dodávky jezdí 20 dní v měsíci

každá dodávka ujede 12 000 km za měsíc

Expedo nábytek bude doručovat do konce roku 2020 v 5 zemích Evropy

Co stojí doprava zdarma?

Vlastní dodávky i řidiči, kteří jsou zaměstnanci Expedo nábytek, se mohou na první pohled zdát pro e-shop zbytečným nákladem. Vždyť na trhu je mnoho dopravních společností. My, a věříme že i naši zákazníci, v tom vidíme především velkou výhodu. 

Díky nim se nemusíme spoléhat na externí firmu. Sami ručíme za dodání zboží ve smluvený termín i čas. Jsme si jisti, že váš balíček, i kdyby malý, nezůstane nikdy jen tak za plotem nebo u protivného souseda. 

Naši řidiči i závozníci vždy počkají, pomohou vám s balíkem a pokud nám dáte při objednávce vědět dopředu, vynesou vám všechny krabice do bytu a usadí na vámi určené místo

Co stojí doprava zdarma? Při nákupu v e-shopu zákazník nejčastejši komunikuje pouze se zákaznickou podporou na e-mailu nebo telefonu a při převzetí balíčku. A právě proto může doprava stát důvěru zákazníka. A to my riskovat nebudeme. 

Doprava zdarma je v Expedo nábytek standardem. Jednoduše vždycky. 

auto expedo.jpg (206 KB)

Bílé dodávky s červenou plachtou. Nás poznáte

Co čekat, když objednáváte od nás? O doručení vás budeme včas informovat. Ale i tak vám řidiči zavolají z auta 15 minut před plánovaným příjezdem. Klidně už vyhlédněte z okna, naše červenobílá auta poznáte snadno.

Při každém rozvozu objednávek jsou v autě 2 lidé. Řidič a závozník. Jsou tak schopni vám i objemné balíky odnést co nejblíže k domu nebo vynést do patra. Nezapomeňte si zkontrolovat neporušený obal a pokud je vše v pořádku, můžete podepsat převzetí zásilky.

U řidičů můžete zaplatit dobírku v hotovosti i kartou

Něco se však měnit bude

Expedo nábytek stále roste. Proto do konce roku chceme spustit e-shop, a s ním samozřejmě i dopravu, pro Rumunsko a Bulharsko. Doplní tak už zaběhlé e-shopy pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

Sdílet článek na:

Komentáře

Vložit komentář

Pro tento článek nebyly prozatím vloženy žádné komentáře.

Doprava zdarma

na veškeré zboží

Vlastní dopravou

zavezeme až k vám

Vrácení zboží

až do 45 dnů

Novinky každý měsíc

přidáváme hezký nábytek